Росія перекидає війська під Новоазовськ на Донеччині, – «ІС»

10:42 11 листопада 2014 р.


Фото: wikipedia.org

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив у вівторок, що за добу в прикордонний Таганрог прибули щонайменше 20 транспортних літаків з особовим складом і озброєнням підрозділів російської армії.

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 11 листопада:

«За оперативними даними групи «Інформаційне Опір», в низці населених пунктів Луганської області, підконтрольних терористам (Луганськ, Краснодон), особовий склад бандформувань переведено на «казармений режим». Аргументація – готовність до проведення активних дій проти українських військ.

Підтверджено появу в розпорядженні російсько-терористичних військ новітнього російського ЗРПК «Панцир С-1» у районі Новоазовська. У складі розрахунку ЗРПК – кадрові військовослужбовці РФ.

Триває перекидання особового складу й військової техніки ЗС РФ в прикордонні райони Росії поблизу держкордону з Україною. Зокрема, йде перекидання підрозділів у напрямку Новоазовська.

Одночасно зафіксовано функціонування військового аеродрому поблизу Таганрогу (Ростовська обл., РФ), що раніше не використовуваного. Впродовж останньої доби аеродром ухвалила щонайменше 20 транспортних літаків з особовим складом і озброєнням підрозділів російської армії».

Дмитро Тимчук написав це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу