Росія окупувала Крим і розв’язала війну на Донбасі, щоб не виглядати лузером після перемоги Майдану, – опозиціонер

13:18 10 жовтня 2014 р.


Фото: The Week

Алєксєй Навальний пояснив, що Путіну «вкрай важливо було не програти в Україні, тому що успіх антикорупційної революції для нього був би жахливим ударом».

Росія на чолі зі своїм президентом Путіним окупувала Крим і розв’язала війну на Донбасі, щоб не виглядати лузером після перемоги Майдану в Україні. Таку думку висловив відомий російський опозиціонер Алєксєй Навальний.

Він пояснив, що наприкінці лютого Путін зіткнувся з великою проблемою у вигляді майданівської України. «Йому потрібно було підвищити свій рівень популярності, відволікти людей від критики, від корупції», – зазначив опозиціонер.

Тому, за словами Навального, Путін вирішив атакувати Крим і Донбас. «Йому вкрай важливо було не програти в Україні, тому що успіх антикорупційної революції для нього був би жахливим ударом. Згадайте настрої, які були до Криму, коли Майдан тільки-но переміг. Це ж була просто перемога над Путіним», – стверджує опозиціонер, заяву якого передає сьогодні, 10 жовтня, інтернет-видання «Інформатор.su».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу