Росія окупувала Крим і розв’язала війну на Донбасі, щоб не виглядати лузером після перемоги Майдану, – опозиціонер

13:18 10 жовтня 2014 р.


Фото: The Week

Алєксєй Навальний пояснив, що Путіну «вкрай важливо було не програти в Україні, тому що успіх антикорупційної революції для нього був би жахливим ударом».

Росія на чолі зі своїм президентом Путіним окупувала Крим і розв’язала війну на Донбасі, щоб не виглядати лузером після перемоги Майдану в Україні. Таку думку висловив відомий російський опозиціонер Алєксєй Навальний.

Він пояснив, що наприкінці лютого Путін зіткнувся з великою проблемою у вигляді майданівської України. «Йому потрібно було підвищити свій рівень популярності, відволікти людей від критики, від корупції», – зазначив опозиціонер.

Тому, за словами Навального, Путін вирішив атакувати Крим і Донбас. «Йому вкрай важливо було не програти в Україні, тому що успіх антикорупційної революції для нього був би жахливим ударом. Згадайте настрої, які були до Криму, коли Майдан тільки-но переміг. Це ж була просто перемога над Путіним», – стверджує опозиціонер, заяву якого передає сьогодні, 10 жовтня, інтернет-видання «Інформатор.su».

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу