Росія не відводить свої війська від українських кордонів, а проводить їх ротацію, – РНБО (відео)

18:44 2 квітня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це він повідомив у середу на брифінгу у Верховній Раді секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій.

Як передає сьогодні, 2 квітня, кореспондент «Укрінформу», секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Парубій повідомив у середу на брифінгу у Верховній Раді, що інформаця  про відведення російських військ із кордонів України не відповідає дійсності – насправді відбувається внутрішня ротація. Він поінформував журналістів: «За даними розвідки, російські військові підрозділи, які знаходяться на кордоні з Україною проводять внутрішню ротацію. Більше того, на відстані 50 кілометрів від кордону готуються медичні пункти, будуються військові містечка, які можуть свідчити про довготривалі плани військ РФ». Секретар РНБО також повідомив, що російські військові намагаються залякувати наших прикордонників у південних регіонах, щоб провокувати більш активні дії. 

Як інформував «Щоденний Львів», начальник Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, генерал-лейтенант Андрій Кучеренко, повідомив сьогодні, 2 квітня, що значного відведення російських військ від України наразі не спостерігається, НАТО також спростовує запевнення Путіна про відведення російських військ від кордонів України, не підтвердив цю інформацію й міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, головнокомандувач сил Північноатлантичного альянсу в Європі Філіп Брідлав заявив у середу, що Росія може почати вторгнення в Україну через 3-5 днів, сьогодні за 23 кілометри від Одеси російський розвідувальний корабель займається в нейтральних водах радіоелектронною розвідкою території південно-західної частини України, контролюючи пересування військової техніки, тим часом «федералізатори» погрожують «підняти» 6 квітня «народну армію Південного Сходу», збір «народного ополчення» в неділю на центральних площах країни вони обіцяють у разі, якщо не будуть скасовані президентські вибори й не призначать референдум з федералізації.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу