Росія накопичує на українських кордонах винятково наступальну техніку

00:30 23 березня 2014 р.


Фото: Reuters

На це звертає увагу колишній перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України – віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Він заявив в ефірі телеканалу «БТБ», що на території півострова Крим та на східному кордоні з Україною Росія накопичує військову техніку та озброєння, призначене винятково для наступальних операцій. Заступник начальника Генштабу збройних сил України, віце-адмірал Ігор Кабаненко стверджує:

«Останні кілька місяців йшло створення наступальних та ударних угруповань, в тому числі в Криму. Є такі військові індикатори, які свідчать саме про це.

Наприклад, зосередження в Криму реактивних систем залпового вогню «Ураган». Це потужна система, яка дозволяє на значну відстань уражати живу силу, озброєння техніку, інфраструктуру, це виключно наступальна система озброєння.

Також це літаки Су-24, фронтові бомбардувальники, які знаходяться на аеродромі «Гвардійське» в Криму з повним бойовим завантаженням. Су-24 – потужний фронтовий бомбардувальник, який може діяти в оперативній глибині, на території більше 1000 км. 

Тобто це серйозні і дуже потужні речі, які спрямовані саме на нашу державу, на її континентальну частину. В Криму цьому наступальному озброєнню просто немає чого робити.

Біля наших східних кордонів зосереджено два армійських корпуса, 3-й і 20-й, також із наступальним озброєнням. Кожного дня і сьогодні також я отримую інформацію про прибуття нових ешелонів на наші кордони з наступальним озброєнням, з бронетанковими, артилерійськими системами тощо.

Ми знаємо, що проведено (військові) навчання на території РФ, підготовлено наступальний компонент російських десантних військ, вони готові для здійснення повітряно-десантної операції на глибину до 500 км. Зосередження стратегічної авіації поблизу наших кордонів, зосередження авіації навіть на території Білорусії, відповідні дії в Придністров’ї, там розташована 14-та армія, вона приводиться до стану бойової готовності тощо.

На території самої України продовжується спеціальна глибинна операція російських спецслужб, мета якої – розкачати суспільство. Це технологічні речі, там діють і керують спеціально навчені люди, які підбурюють населення, спираючись на радикально налаштовані організації і угруповання.

З військової точки зору такі плани існують і можуть реалізуватися будь-коли. Зокрема під гаслами нібито захисту російськомовного населення, яке насправді не вимагає цього. 

Для цього створюється технологічне підґрунтя. Тобто ситуація критична і потребує адекватних дій з нашого боку».

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу