Росія ізольована майже в усіх міжнародних структурах, – канцлер ФРН

12:15 20 березня 2014 р.

Керівник німецького уряду Анґела Меркель пригрозила в четвер Росії економічними санкціями у випадку подальшого загострення ситуації в Україні та заявила про фактичну міжнародну ізоляцію Москви.

«Приєднання Криму до Російської Федерації «вимагає від Європи та її партнерів рішучої та спільної відповіді», – заявила Меркель у четвер, 20 березня, в Бундестазі. Вона виступила із заявою в зв'язку із самітом ЄС, який розпочинається в Брюсселі.

Поки що йдеться про розширення другого рівня санкцій, які включають у себе заборону на в'їзд до країн ЄС та блокування банківських рахунків. Меркель повідомила, що список осіб, які відповідальні за нелегітимні дії щодо Криму з боку Росії, до яких уже застосовані санкції, «буде розширений».

У випадку загострення ситуації в Україні, Європейський Союз, за словами Меркель, готовий перейти до третього рівня санкцій. «Без сумніву, йтиметься про застосування економічних санкцій», – уточнила Меркель. 

Канцлерка ФРН вкотре наголосила на нелигітимності референдуму, що відбувся у Криму 16 березня, результати якого використали для обґрунтування входження українського півострова до складу Росії. Йдеться про осдносторонню зміну кордонів, нагадала Меркель.

Для співпраці з Росією у G8 нема передумов

Після російської анексії Криму Меркель не бачить нині передумов для співпраці з Росією в межах Великої вісімки. «Доки політичний клімат не відповідатиме такому важливому формату як Велика вісімка, доти не буде більше й Великої вісімки», – заявила Меркель.

Вона повідомила також, що німецький уряд незабаром визначиться в якому форматі і чи взагалі відбудуться заплановані на кінець квітня німецько-російські консультації. «Росія ізольована майже в усіх міжнародних структурах», – сказала канцлер.

У четвер, 20 березня, в Брюсселі розпочинається дводенний саміт ЄС, головна тема якого – українсько-російський конфлікт. На зустрічі йтиметься про подальші санкції, які Євросоюз застосує проти Росії. У саміті візьме участь також український прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Очікується підписання в Брюсселі політичної угоди про асоціацію між Європейським Союзом і Україною. Про це повідомляє сьогодні, 20 березня, «Deutsche Welle».

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу