Росія і Захід шукають в Україні скорумпованих «кишенькових» політиків – експерт

13:36 10 лютого 2014 р.


Фото: argumentua.com

Американець Роман Скасків вірить, що Україну-банкрута від продажу на аукціоні між Заходом і Росією врятує самоврядування і «вільні гроші».

Про це американський підприємець, який працює в Україні два роки у сфері IT, розповідає у відеопрограмі "6 хвилин про" Львівського прес-клубу.

«Багато українців так ненавидять Росію, що "продали" би себе західній цивілізації. Але і росіяни шукають тут скорумпованих політиків, яких можуть тримати в кишені, і західна цивілізація шукає тут скорумпованих політиків з опозиції і хоче їх тримати в кишені»,- наголосив Роман Скасків.

Вільну Україну можна збувати на самоврядуванні і вільних грошах, вважає Скасків.

«Треба розуміти, як ті дві цивілізації, які хочуть захопити Україну, будують свою потрібність  Вони дають кредити, створюють борги, і тоді політичний клас, щоб себе захищати, мусить знову отримуватпи кредити і влізати в борги. Централізовані системи суспільного захисту скорумповані і неефективні. Ці системи мають бути децентралізовані по областях. Це обмежує корупцію. Пенсійна система повинна вже давно розвалитися. Коли є приватні системи і обласні, тоді централізовані можуть розвалитися, і це не буде національна трагедія», - зазначив Роман Скасків.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу