Росія готувала авіудари по цивільних об'єктах Донбасу з українських літаків, захоплених у Криму, – РНБО

10:05 8 липня 2014 р.


Фото: mil.gov.ua

Про це повідомив у вівторок заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Михайло Коваль.

Як передає сьогодні, 8 липня, агенція УНІАН, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Михайло Коваль повідомив у вівторок, що Росія робила спробу застосувати на Донбасі українські літаки, залишені в Криму, але інформація була вчасно отримана Україною і росіяни від такої спроби відмовились.

«Дійсно, у нас залишалось на той час 8 літаків на аеродромі «Бельбек», МіГ-29, наших, українських, які залишились від 209 окремої бригади. Вони всі були на ходу, і такий момент, коли росіяни робили спробу підготувати екіпаж і підготувати ці літаки, щоб під виглядом повітряних сил України завдати удари по цивільних об’єктах, така спроба дійсно була, але інформація була своєчасно отримана, висвітлена у всіх ЗМІ як у вітчизняних, так і закордонних», – заявив заступник секретаря РНБО. 

Михайло Коваль нагадав, що він про це заявляв, коли був з робочим візитом, виконуючи обов’язки міністра оборони, в Брюсселі в штаб-квартирі НАТО, За його словами, саме через розголос Росія відмовилася від провокацій з застосуванням української авіації.

dailylviv.com

До теми

22:48 28 червня 2022 р.

Засідання Ради Безпеки ООН щодо України – наживо з перекладом українською

28 червня о 22:00 розпочалося засідання Ради Безпеки ООН, де обговорюють новий злочин російської армії проти українців - ракетний удар по торговельному центрі у Кременчуці (Полтавська область).

Рубрика: Політика

19:15 28 червня 2022 р.

Львівщина готується до агресії з Білорусі: споруджують додаткові оборонні та інженерні мережі, - ЛОВА

Загроза вторгнення з боку Білорусі є високою. До всіх ймовірних сценаріїв розвитку подій готуються не лише прикордонні з країною області, але й Львівщина.

Рубрика: Політика

16:42 28 червня 2022 р.

Світовий рекорд: Львів і українці в 47-ми країнах одночасно заспівали "Ой у лузі червона калина"

Сьогодні, 28 червня, у День Конституції України встановили світовий рекорд з одночасного виконання пісні «Ой у лузі червона калина». Її заспівали 1086 учасників у 47 країнах світу. Голова локація була на площі біля пам’ятника Кобзареві у Львові.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу