Росія готує анексію Азовського моря

16:05 6 грудня 2023 р.

Фото до новини

Кремль хоче оголосити Азовське море своєю внутрішньою акваторією, на яку не поширюються міжнародні норми.

Про це інформує Польське радіо, пише DailyLviv.com.

Експерти вважають, що з погляду міжнародного права це не матиме жодного значення, як й інші рішення російського режиму щодо окупації українських земель і територіальних вод.

Проєкт відповідного закону внесено до російської Держдуми. Документ планується ухвалити до кінця року, 

Експерти сходяться на думці, що це не матиме значення з погляду міжнародного права, як й інші рішення російського режиму щодо захоплення українських земель і територіальних вод.

Читайте також: ООН не визнала анексію українських територій Росією

Торік московський режим оголосив про анексію українських областей, розташованих над Азовським морем. Тепер на цій підставі Кремль хоче визнати, що Україна втратила вихід до моря і воно стало частиною російської території. Оголошуючи про анексію наступних українських областей, агресор поширює інформацію про те, що робить це заради блага людей, які там проживають.

Тим часом жителі окупованих росією територій, як і Лариса з міста Гола Пристань над Азовським морем, розповідають про жорстокість окупантів. «Звертаюся до українців, які виїжджають з окупованих територій, не мовчати, свідчити і розповідати, бо світ має знати про ті звірства, які творить росія проти нашого народу, як вони знищуються над нами, як вони катують наших хлопців», – сказала Польському радіо жителька Голої Пристані.

Українська армія, попри значні втрати, не припиняє контрнаступу для звільнення всіх окупованих російським агресором територій.

Окрім дій регулярних військ, українці організовують диверсійні атаки та удари з використанням безпілотників по військових об’єктах рф, розташованих в анексованому Криму та на окупованих територіях.

Нагадаємо, паніку в кремлі хочуть заспокоїти анексією двох територій.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів