Російський військовий опублікував фото обстрілу України з території РФ, – ЗМІ

15:44 19 листопада 2014 р.


Фото: зі сторінки в ЖЖ російського блогера Віктора Кадочникова

Віталій Суворий з 291-ї артилерійської бригади 58-ї армії ЗС РФ не приховує те, що вона скоїла в Ростовській області.

Російський військовослужбовець Віталій Суворий з Краснодара 25 жовтня опублікував  низку фотографій на кордоні з Україною. Про це повідомляє російський блогер Віктор Кадочников у своєму ЖЖ. 

«Фотографії, викладені ним, були зроблені в Ростовській області в полях. У листопаді Віталій викладав фотографії вже тільки зі своєї частини. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що він і товариші по службі його скликання повернулися з навчань «в місцях проходження військової служби». Службу він проходить у в/ч 64670 в двісті дев’яносто першій артбригаді. Нагадую, сама в/ч 64670  розташована в Інгушетії в зоні ХТО і належить до п’ятдесят восьмої армії», – пише блогер.

«Примітно, що на двох фотографіях, викладених Віталієм, були відображені стріляючі установки в самому розпалі роботи. Цікаво, куди це вони стріляють на кордоні з іншою суверенною державою? Тут два варіанти: або по Ростову, що бачиться зовсім нелогічним, або по Україні», – зазначає Кадочников, повідомлення якого передає сьогодні, 19 листопада, інтернет-видання «Патріоти  України» з посиланням на ЖЖ російського блогера.

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу