Російський військовий експерт ідентифікував диверсантів-спецназівців із РФ у Слов'янську (відео)

10:40 4 травня 2014 р.

  • 0
  • 18732

ПТРК 9К113 «Конкурс» російських диверсантів у Слов'янську
Фото: http://911tm.9bb.ru/viewtopic.php?id=344&p=6


Відео: Юрій Дворянчиков

Павєл Фельгенгауер аргументує: «Якби в «ополченців» були ПЗРК «Голка», вкрадені з українських військових частин, то вони б просто не спрацювали через системи блокування».

Російський військовий експерт Павєл Фельгенгауер навів в ефірі телеканалу «Дождь» аргументи, які підтверджують дії на території України диверсійних груп армії РФ. Зокрема, мова йде про наявність, тип і способи використання ПЗРК, якими були збиті українські гвинтокрили, а також про тактику дій спецназу – «як в тилу ворога». Про цеповідомляє сьогодні, 4 травня, «Преса України».

Якщо використання ПТУРсів, з великою натяжкою, можна було приписати «ополченцям», то застосування ПЗРК, на думку експерта, явно свідчить про російських військових. «Зброя (ПЗРК. – Ред.) була видано в російських військових частинах і таємно завезена в Україну. Особливість ПЗРК російського, радянського зразка – це акумулятори, які швидко розряджаються», – розповів Фельгенгауер в прямому ефірі.

Тому, за його словами, враховуючи таку особливість, по-перше, потрібен досвід, щоб швидко навести зброю на ціль. По-друге, при зберіганні акумулятори дуже швидко розряджаються і брати їх просто зі складу не можна. По-третьє, ПЗРК мають систему розпізнавання «свій – чужий». Тому, якби у «ополченців» були ПЗРК «Голка», вкрадені з українських військових частин, вони б просто не спрацювали через системи блокування.

«Вони взяті з російських частин і недавно пройшли техогляд», – впевнено повідомив Фельгенгауер про походження ракетних комплексів, за допомогою яких були збиті українські вертольоти.

Трохи розповів військовий експерт і про тактику дій спецназу, зазначивши, що «не потрібно Лукіну було приїжджати» в Слов'янськ для того, щоб звільнити місію ОБСЄ. Достатньо було лише одного дзвінка з Москви, адже в Слов'янську «всі люди – «служиві».

Тактика живого щита, використовуваного російським спецназом, також стандартна: «Спецназ діє як в тилу ворога – беруть заручників, беруть полонених, катують, використовують як «живий щит». Так би діяв спецназ під час великої війни в Європі».

«Вони діють завжди тихо, нишком. Удар – відхід. Вести позиційні дії вони не можуть. Вони прекрасно розуміють, що їх так просто переб'ють», – дійшов висновку про бойові зіткнення українських військових частин із російським диверсантами на території Слов'янська і Краматорська російський експерт.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:24 21 березня 2019 р.

Українці найменше довіряють владі

Українці мають найнижчий рівень довіри до уряду у світі – лише дев'ять відсотків жителів країни довіряють владі. Про це йдеться у дослідженні міжнародної асоціації Gallup, опублікованому в четвер, 21 березня. Це набагато нижче середнього рівня довіри до уряду в пострадянських країнах, де він складає 48 відсотків, а також у середнього показника в світу (56 відсотків) у 2018 році.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363

16:20 21 березня 2019 р.

У Польщі не запросили президента РФ на 80-річчя початку війни

У Варшаві відзначатимуть 1 вересня 80-річчя початку Другої світової війни в колі дружніх країн, які дотримуються міжнародного права і поважають суверенітет і територіальну цілісність інших держав.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 366

20:56 20 березня 2019 р.

Експерти у Львові порахували ціну голосу виборця

Фактами про підкуп виборців найбільш маніпулюють штаби тих кандидатів, які не проходять у другий тур виборів Президента. Їхня мета – поставити під сумнів чистоту виборчого процесу загалом та знівелювати потенційну перемогу свого опонента.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 714

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Молодь і президентські вибори-2019

Рубрика: Політика

Підкуп виборців

Рубрика: Політика

Проблеми виборчих комісій на Львівщині

Рубрика: Політика

Схеми купівлі голосів виборців

Рубрика: Політика

Провокація як виборча технологія

Рубрика: Політика

Всі відео розділу