Російський політолог не приховує близько тисячі «добровольців» із РФ на сході України

16:56 8 квітня 2014 р.


Фото: bbc.co.uk

На запитання «Чи будуть ці так звані «добровольці» воювати проти українців?» Сєргєй Марков відповів газеті «USA Today» ствердно.

Американська газета «USA Today» повідомляє, що сепаратисти на сході України отримують підтримку від так званих «волонтерів» з Росії, які готові навіть воювати. Видання нагадує, що влада України підозрює спецслужби Росії в закулісному розпалюванні сепаратистських настроїв у Донецьку, Луганську і Харкові.

«Дійсно, є близько тисячі добровольців, які діють в Україні», – зізнався американському виданню російський політолог Сергій Марков, який раніше був радником Кремля. А на запитання «Чи будуть ці так звані «добровольці» воювати проти українців?», він відповів: «Звісно».

Ще одна російська організація, «Євразійський союз молоді», яка існує з 2005 року визнає, що відправила на схід України своїх «волонтерів для підтримки російськомовного населення». Начальник її федеральної мережевої ставки «Євразійського союзу молоді» Павло Каніщев не приховує: «У нас є координатори в східних українських містах».

Він пояснив, що активісти його організації перебувають в Україні для того, щоб донести до проросійських сепаратистів, що Москва їх підтримує. А от заступник голови Союзу православних хоругвоносців Ігор Мірошниченко поскаржився, що активістів його організації не пустили в східні області України, щоб відділити їх.

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу