Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині | Новини Львова

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

19:33 7 липня 2020 р.

  • 6

Військовий експерт підкреслив, що в разі удару ВСУ по Криму російська армія відповість не тільки по частинах, які будуть штурмувати Крим, але й по базах і штабах противника.

На думку недавно призначеного головнокомандувача ВМС України Олексія Неїжпапи, висловлену в інтерв'ю одеському інтернет-сайту "Думская.net", російська армія нібито готує атаку на Херсонську область, щоб пустити дніпровську воду до Криму.

Сигналом до загострення стане спроба Москви відновити Північно-Кримський канал на півострові. Про те, на що дійсно здатна Україна, «Вечірня Москва» запитала у військового експерта Юрія Кнутова. Кнутов сумнівається, що Україна має потенціал для ведення війни з Росією.

- При розпаді СРСР Україна мала величезний потенціал. У них залишилися цілі склади Центральної і Південної груп військ. Але все це було розпродано і розкрадено. На сьогоднішній день армія України не має таких можливостей, як в радянський період, - зазначив він.

Однак в останні роки НАТО і США «вкладають серйозні гроші» в модернізацію українських ВС.

- Вони навчають українську армію за стандартами НАТО для ведення бойових дій. Збройні сили України пройшли досить серйозну підготовку. Це вже не та армія, яка була в 2014 році. Українська армія повинна виконувати таку ж роль, як свого часу Афганістан для Радянського Союзу: створювати напругу, витягати ресурси з соціально-економічного сектора в оборону. Це один з елементів стратегії «троянського коня» США щодо Росії, - підкреслив Кнутов.

Під виглядом оборонних операцій американці продають Україні снайперські гвинтівки, які дозволяють знищувати командирів і офіцерів з високою точністю. ПТРК третього покоління FGM-148 Javelin можна використовувати не тільки для оборони, а й для наступу. З озброєння ЗСУ знімаються калашникови - їм на зміну приходять американські штурмові гвинтівки.

Українська армія постійно проводить військові навчання на Яворівському полігоні в Львівській області, де відпрацьовуються «тільки наступальні завдання». За своєю потужністю українські збройні сили «могли б зрівнятися з армією Греції».

Є велика кількість іноземних військових радників, причому «американців поступово замінюють англійці». На думку військового експерта, на сьогоднішній день ВСУ не є українськими, а «повністю підконтрольні НАТО». Тому заява Неїжпапи, скоріше, відображає настрій тих сил у НАТО, які націлені на посилення тиску на РФ.

Військовий експерт підкреслив, що в разі удару ЗСУ по Криму російська армія відповість не тільки по частинах, які будуть штурмувати Крим, але й по базах і штабах противника.

- Львівська база та інші будуть повністю знищені, - сказав Кнутов.

Загрози Неїжпапи він вважає «політичної бравадою». Через епідемію коронавірусу «ввесь світ забув про Україну». У США йде внутрішньополітична боротьба. Тому київським військовим потрібно якось «привернути до себе увагу».

Командувач об'єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок увечері зазначив, що командувач Військово-морських сил ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа перебільшив ймовірність загрози від військ Російської Федерації з боку тимчасово окупованого Криму. Наєв зазначив, що нині немає безпосередньої загрози вторгнення військ Російської Федерації на територію України, зокрема, на Таврійському напрямку.

НАТО розпочало реалізацію плану оборони Польщі і країн Балтії від нападу Росії, повідомляв "Щоденний Львів".

666

09:33 09 липня 2020 р.

Відповісти

... от якби про вивчення другої (англійської) мови заявили російські "силовики" , то Захід би точно заворушився ... бо коли в Росії отою "другою мовою" була французька , то російська армія зайшла в Париж ... коли в СРСР вивчали(другу) німецьку мову , Червона Армія ввійшла в Берлін( і дуже довго там стояла) ... а от до українських " заяв" на Заході інакше ставлення ... (на жаль) ... Слава Україні ! ...

Тінь

20:56 11 липня 2020 р.

Відповісти

Так-так - дивовижно але й можливо що пан і має трішечки рації ... Адже мови ‎пушту та дарі не вивчалися й напевно через це Радянський Союз був змушений так ганебно забратися з Афганістану ...

666

10:37 08 липня 2020 р.

Відповісти

... шість років Україна "воює" ... і все менше надія , що отих "патрійотів" запитають ( перед тим як посадити на палю), -- за скільки вони здали Крим ... Слава Україні !

Тінь

12:21 08 липня 2020 р.

Відповісти

Схоже що на дні рюмки "кави" російсько-української війни немає - там брати-росіяни ніжно обіймають пана і цілують взасос вже сьомий рік ...

Олег

20:39 07 липня 2020 р.

Відповісти

В нас немае "ВСУ" в нас є "ЗСУ"

Тінь

20:18 07 липня 2020 р.

Відповісти

Правду кажучи - дивною та неадекватною здається заява пана командувача об'єднаних сил Збройних сил України Сергія Наєва в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок увечері про те, що командувач Військово-морських сил ЗСУ контр-адмірал Олексій Неїжпапа перебільшив ймовірність загрози від військ Російської Федерації з боку тимчасово окупованого Криму. Наєв зазначив, що нині немає безпосередньої загрози вторгнення військ Російської Федерації на територію України, зокрема, на Таврійському напрямку. А я вважаю - що існує пряма та наявна загроза вторгнення російського війська в Україну для окупації території України як мінімум по Збруч - з Криму і морським десантом до Одеси і з Придністров'я і з Півночі й ще й Білорусі, і що росіяни постійно готуюються до такої військової операції і лише вичікують слушного моменту. Заява пана Наєва видається політичною заявою проте політика це не справа військовика взагалі і такого рівня особливо. Завдання військових - виконувати накази і захищати народ і країну. Хочеться запитати в пана Наєва чи вбачав він таку загрозу військового вторгнення в Україну з боку росіян у 2014 році ???

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу