Російський дивесант Гіркін-Стрєлков визнав: «Я почав війну на Донбасі»

17:05 20 листопада 2014 р.

Російський дивесант Гіркін-Стрєлков під час реконструкції подій так званої громадянської війни

Російський дивесант Гіркін-Стрєлков під час реконструкції подій так званої громадянської війни
Фото: garmata.org

Колишній так званий «міністр оборони» терористичного угруповання «ДНР» заявив: «Але спусковий гачок війни все-таки я натиснув».

Колишній так званий міністр оборони терористичного угруповання «ДНР» – російський дивесант Ігор Гіркін-Стрєлков – визнав, що саме він, за його словами, «натиснув спусковий гачок війни» на Донбасі. Дослівно ж він заявив із цього приводу в інтерв’ю, опублікованому сьогодні, 20 листопада, в московській газеті «Завтра», таке:

«Але спусковий гачок війни все-таки я натиснув. Якби наш загін не перейшов кордон, в результаті все б скінчилося, як у Харкові, як в Одесі. Було б кілька десятків убитих, обпалених, заарештованих. І на цьому б скінчилося. А практично маховик війни, яка до сих пір триває, запустив наш загін. Ми змішали всі карти на столі».

За те, що досі Донецьк обстрілюється, – я несу відповідальність. За те, що Слов’янськ залишений, звичайно, я несу відповідальність. І за те, що він не звільнений, я теж несу відповідальність».

За словами дивесанта, він надає гуманітарну допомогу бойовикам. Про це він сказав так:

«Сказати, що ми їх забезпечуємо, не можна. Але ми реально допомагаємо. Половина армії одягнена зараз в зимовий одяг, яку ми їм поставили. Наша допомога йде до війська».

Інтернет-видання «7 Днів-Україна» не лише передає в четвер ці заяви з посиланням на московську газету «Завтра», а й нагадує: «Раніше Стрєлков заявляв, що не бачить можливості повернутися на Донбас з-за позиції керівництва «республік», які будуть незадоволені його поверненням. Крім того, так званий «перший голова Ради міністрів» «ДНР» Олександр Бородай заявив, що «Донецької республіки» Стрєлков більше не потрібен і не корисний».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу