Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков» скаржиться: «Так, я нервую. Ми будемо знищені впродовж тижня» (відео)

19:53 4 липня 2014 р.


Фото: censor.net.ua

Про це самопроголошений «міністр оборони» терористичного угруповання «ДНР» заявив у п'ятницю своїм співвітчизникам-журналістам.

Інтернет-газета «Преса України» інформує сьогодні, 4 липня, в публікації «Стрєлок» у паніці: Харків ремонтує бронетехніку швидше, ніж бойовики її підбивають»:

«Зовсім кепські справи у армії «ополчення» Донбасу – Росія використала і кинула, та й ворог, в особі українського народу виявився більш стійким у своєму патріотизмі, ніж наймані терористи. Російський диверсант у паніці від того, що його армія тане на очах, а побудувати «Новоросію» так і не вдалося. Про цю новину повідомляє «Преса України».

«Якщо Росія не доб'ється негайного припинення вогню і укладення перемир'я, або не вступить своїми збройними силами, ми будемо знищені протягом тижня, максимум двох», – заявив російським ЗМІ Стрєлков-Гіркін.

«Деякі вважають, що я ПАНІКУЮ, нервую. Так, я НЕРВУЮ. У мене кожен день гинуть солдати», – додав він. При цьому, терорист визнає, що за час перемир'я сили антитерористичної операції провели повне зосередження та мобілізацію, а бойовики хоч і отримали підкріплення в живій силі і боєприпасах, проте все пропало під потужним натиском української армії.

«Навіть якщо нам дадуть 2, 4, 10 танків, 5-6 гармат і один раз прилетить якийсь літак – це вже не зіграє ніякої ролі. Колони постачання йдуть безперервно. Харків відважно ремонтує в день півтора десятка машин, а ми підбиваємо не більше 1-2 одиниць бронетехніки в день», – поскаржився розчарований «Стрєлок». Ватажок терористів і за сумісництвом «міністр оборони» незаконної ДНР, зазначив, що і сили «ополчення» і боєприпаси закінчуються, тому їм постійно доводиться оборонятися і відступати, тому Стрєлков очікує знищення бойовиків Слов'янська протягом не більше, ніж двох тижнів.

«У ДНР в усьому регіоні сил приблизно стільки ж, скільки в нашій бригаді. А наша бригада на дві третини зосереджене в Слов'янську. Якщо у нас немає сил навіть обороняти периметр і доводиться весь час відходити, то що чекати від інших? Адже їм теж треба оборонятися. Не кидати ж Донецьк в надії деблокувати Слов'янськ?», – запитує диверсант.

«Найстрашніша зброя укрів зараз – артилерія. І танки. Їх дуже багато. Дуже. Занадто багато. І снарядів – завались. У нас нічого протиставити їм. І навіть якщо б у нас вистачало танків і гармат, то де нам знайти на них снаряди? Автомат без патронів і міномет без мін стріляти не буде! Слов'янськ був блокований більше місяця і підвезення було вкрай обмежене. Ночами «газелями» багато не натягаєш. Та й нічого, особливо, тягати було», – описує своє незавидне становище герой-деікінець.

У кінцевому підсумку всіх закинутих на територію України найманців, а також їх місцевих прислужників чекає тотальне знищення, цей факт настільки очевидний, що рядові бойовики просто масово здаються українській армії. Навіть командири бандитських угруповань, як, приміром «Мінер» – Українець Ігор Іванович або «Філін» - Васильченко Олександр Васильович, які просто кинули свої позиції в Миколаївці під час штурму її Нацгвардією і разом з ротою однодумців втекли в більш безпечне місце – в Енакиевку».


Відео: iКорпус

dailylviv.com

До теми

10:20 4 липня 2022 р.

Безпрецедентні заходи безпеки: у Швейцарії обговорюють план відбудови України

У рамках Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022), яка розпочинає свою роботу у швейцарському місті Лугано в понеділок, 4 липня, делегації Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку, урядовці з понад 35 країн, а також представники бізнесу обговорять кроки з відбудови України.

Рубрика: Політика

20:30 3 липня 2022 р.

Обмеження на в'їзд в Ізраїль для українців скасовано

Суд в Ізраїлі скасував розпорядження глави МВС Айелет Шакед про позбавлення українців права на безвізовий в'їзд до країни. Візові обмеження запровадили після російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу