Російський диверсант «формує МВС» злочинного угруповання «Донецька народна республіка»

14:17 14 травня 2014 р.


Фото: infosmi.net

Як повідомив командир батальйону територіальної оборони «Донбас», Гіркін-«Стрєлков» скликав для цього нараду міліціонерів Донеччини.

Інформагенція «УНН» розповідає сьогодні, 14 травня, в повідомленні «Стрєлок» скликав нараду із міліціонерів Донеччини для створення МВС ДНР»:

«Самопроголошений верховний головнокомандувач так званої Донецької народної республіки Ігор Гіркін (Стрєлков) формує МВС ДНР із працівників міліції області. Про це повідомив командир батальйону територіальної оборони «Донбас» Семен Семенченко, який написав на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Сьогодні призначено нараду у «громадянина невідомої країни» Стрєлкова, він же Гіркін, він же «Стрєлок». Запрошені офіцери МВС Слов'янська, Краматорська, Костянтинівки, ряду інших РВВС.

Звертаюся до ментів, нехай навіть до тих, хто втратив совість, але сподіваюсь не інстинкт самозбереження. Подивитися «чия візьме» і відкупиться у своїх колег по «нашу сторону барикад» не вийде. Всі зрадники, котрі співпрацюють з терористами будуть знищені. 

Рекомендую негайно вийти на зв'язок з батальйоном Донбас для координації дій чи фіксації вашого неучасті в діяльності ОЗУ «ДНР».

Родичам, друзям, товаришам по службі працівникам міліції про яку йде мова - рекомендую донести цю інформацію до тих хто поки не зрозумів, що ігри в піддавки закінчилися. Менти! Будьте розсудливі, ваші найбільш адекватні колеги вже виходять із нами на зв'язок. Поки ще не пізно».

Також нагадаємо, у наказі так званий командувач збройних сил самопроголошеної ДНР І.Стрєлков заявив про перехід під його особистий контроль усіх силових структур Донецької області, а також про початок контртерористичної операції. Окрім того, І.Стрєлков попросив Росію розглянути можливість введення контингенту миротворчих сил в Україну».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу