Російський депутат побоюється можливого загострення в Одесі й прокладання сухопутного коридору в Крим

15:15 14 листопада 2014 р.


Фото: «East News»

Депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов вважає, що мета авантюри Путіна на Донбасі – торги за Крим.

Депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов розповів в ексклюзивному інтерв'ю «Телевізійній службі новин» каналу «1+1», що у Росії навряд чи є довгострокова стратегія щодо України, але вона буде підживлювати нестабільність в регіоні. Пономарьов вважає: «Я думаю, що є кілька заготовок, в тому числі вкрай неприємних. Наприклад, я дуже сильно побоююся можливого загострення в Одесі. Потім – прокладання сухопутного коридору через Маріуполь в ту сторону і утворення, відповідно, сухопутного коридору в Крим». 

Депутат Держдуми додав, що це один із можливих сценаріїв, однак не факт, що він буде реалізований. Щодо окупованих бойовиками територій на Донбасі, то Пономарьов припустив, що «ця історія від самого початку була задумана «під злив» для того, щоб Захід пробачив Крим».

Російський депутат зазначив: «Я думаю, що якоїсь іншої мети у всієї цієї авантюри не було». Про це повідомляється в п’ятницю на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу