Російсько-терористичні війська перекидають на захід Донецька, – «ІС» | Новини Львова

Російсько-терористичні війська перекидають на захід Донецька, – «ІС»

11:50 1 лютого 2016 р.

  • 0


Фото: Reuters

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук попередив про зосередження сил і засобів противника на лінії зіткнення.

«У Донецьку фіксується перекидання в Петровський район з інших районів міста піхоти і вогневих засобів. У загальній складності протягом минулих вихідних перекинуто близько 20 «КАМАЗів» і «Уралів» з живою силою бойовиків, в основному рухалися через вулицю Петровського і Вуглегірську», – повідомив сьогодні, 1 лютого, народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, який також розповів:

«Зосередження сил і засобів противника спостерігається в районі шахт Трудовськихі «Жилплощадки». Звертає на себе увагу перекидання в цей район мінометної батареї – шести машин зі 120-міліметровими мінометами на причепі.

Окрім того, за даними «ІС», бойовики продовжують посилювати стаханівське угруповання військ «ЛНР».Триває накопичення озброєнь, бойової техніки та поповнення живою силою двох формувань, розгорнутих в районі Алчевськ-Перевальськ (доукомплектування до посиленого батальйону) і по рубежу Польове-Первомайськ. За останню добу відзначається перекидання і перегрупування до 10 одиниць бронетехніки і до 100 осіб особового складу».

Нардеп написав це сьогодні, 1 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:15 10 серпня 2020 р.

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

З 10 серпня консульський відділ посольства України в Республіці Польща у Варшаві запроваджує додатковий порядок безкоштовної електронної реєстрації на консульський прийом. Без попередньої реєстрації здійснюватиметься прийом лише тих громадян, які звертаються у трьох справах.

Рубрика: Політика

14:59 9 серпня 2020 р.

Оприлюднені ще шість підстав для в'їзду в Крим і виїзду з АРК

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим подбало більше про громадян України, які живуть на окупованій території, аніж Кабмін, який хотів закрити пересування тут людських потоків до 30 серпня.

Рубрика: Політика

Останні новини

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу