Російські військові вдиралися в Україну – забрати близько 80 тіл своїх співгромадян-терористів, – «ІС» (відео)

10:26 14 червня 2014 р.


Фото: «Інформаційний Спротив»

Повідомляючи про це в суботу, «Інформаційний Спротив» додає: «У населених пунктах Саур-Могила і Дмитрівка зосереджено до 250 знищених бойовиків і близько 300 поранених».

Спільнота українських військових фахівців іжурналістів «Інформаційний Спротив» розповідає сьогодні, 14 червня, в повідомленні «Сили АТО знищили 250 найманція, російська армия намагається вивезти загиблих і поранених, – «ІС»:

«У районі населеного пункту Дьякове готові до відправлення до Росії близько 80 знищених терористів. Це російські найманці, що загинули під час контрдій сил АТО. У населених пунктах Саур-Могила і Дмитрівка зосереджено до 250 знищених бойовиків і близько 300 поранених.

На даний час з російського боку здійснюються спроби проникнення на територію України з метою евакуації загиблих і поранених. За минулу добу було зафіксоване проникнення колон автотранспорту за підтримки авіаційної техніки Збройних сил Росії на 3-6 кілометрів углиб нашої країни на ділянках держкордону, які контролюються бойовиками.

У місті Антрацит у лавах бойовиків паніка, з метою евакуації на схід формуються колони поранених, такі самі настрої спостерігаються в Сєверодонецьку. Так звані «козаки», що виступають на боці терористів, спішно залишають свої позиції в районах населених пунктів Дмитрівка і Дьякове».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу