Російські військові на Донбасі все частіше запитують правозахисницю: «Як здатися в полон?» (відео)

17:45 15 листопада 2014 р.


Фото: durdom.in.ua

Відома російська правозахисниця Олена Васильєва розповіла: «До мене все частіше звертаються з питанням: як здатися в полон? Так і просять роз’яснити процедуру. Пишуть і дружини молодих контрактників, і самі хлопці. Це ті, хто не хоче стріляти».

Багато російських військових на Сході України після тисячі смертей своїх товаришів вже задаються питанням, а як грамотно і без особливих наслідків здатися в полон українським силовикам. Звичайно ж, багато російських солдатів і офіцерів не хочуть вмирати за злочинні і божевільні ідеї свого головнокомандувача Путіна, а тому вони цікавляться в російських правозахисників, як «правильно» здатися в полон Збройним силам України в критичних ситуаціях. Про це на своїй сторінці у «Facebook» розповіла, наприклад, відома російська правозахисниця Олена Васильєва.

«До мене все частіше звертаються з питанням: як здатися в полон? Так і просять роз’яснити процедуру. Пишуть і дружини молодих контрактників, і самі хлопці. Це ті, хто не хоче стріляти», – повідомила Васильєва. Також вона розповідає, що приватно говорять російські офіцери:

«Розповідають, що посилати на Донбас вже нікого. Військовослужбовці роблять все, щоб не потрапити на війну, – беруть лікарняні, відпустка за сімейними обставинами або просто навідріз відмовляються їхати в Україну. З військової частини в Кам’янці під Санкт-Петербургом 300 осіб відмовились, більше 200 – у Мурманській області, те ж саме – в Омську. Офіцери кажуть, що ледь 100-150 чоловік набирається замість 3-4 тисяч за рознарядкою».

«Тим, хто відмовляється їхати воювати на Донбас, загрожує звільнення, – каже Васильєва, – але військові вважають, що «нехай звільняють, лише б вижити».

«У Кам’янці, під Виборгом, де дислокуються мотострілкові підрозділи, жінки збираються під КПП кожні вихідні, з інших регіонів приїжджають, вимагають, щоб солдат не відправляли в Україну», – повідомила Васильєва.

Про це повідомляється в суботу на сайті «7 Днів-Україна».


Відео: Олена Васильєва

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу