Російські військові на Донбасі все частіше запитують правозахисницю: «Як здатися в полон?» (відео)

17:45 15 листопада 2014 р.


Фото: durdom.in.ua

Відома російська правозахисниця Олена Васильєва розповіла: «До мене все частіше звертаються з питанням: як здатися в полон? Так і просять роз’яснити процедуру. Пишуть і дружини молодих контрактників, і самі хлопці. Це ті, хто не хоче стріляти».

Багато російських військових на Сході України після тисячі смертей своїх товаришів вже задаються питанням, а як грамотно і без особливих наслідків здатися в полон українським силовикам. Звичайно ж, багато російських солдатів і офіцерів не хочуть вмирати за злочинні і божевільні ідеї свого головнокомандувача Путіна, а тому вони цікавляться в російських правозахисників, як «правильно» здатися в полон Збройним силам України в критичних ситуаціях. Про це на своїй сторінці у «Facebook» розповіла, наприклад, відома російська правозахисниця Олена Васильєва.

«До мене все частіше звертаються з питанням: як здатися в полон? Так і просять роз’яснити процедуру. Пишуть і дружини молодих контрактників, і самі хлопці. Це ті, хто не хоче стріляти», – повідомила Васильєва. Також вона розповідає, що приватно говорять російські офіцери:

«Розповідають, що посилати на Донбас вже нікого. Військовослужбовці роблять все, щоб не потрапити на війну, – беруть лікарняні, відпустка за сімейними обставинами або просто навідріз відмовляються їхати в Україну. З військової частини в Кам’янці під Санкт-Петербургом 300 осіб відмовились, більше 200 – у Мурманській області, те ж саме – в Омську. Офіцери кажуть, що ледь 100-150 чоловік набирається замість 3-4 тисяч за рознарядкою».

«Тим, хто відмовляється їхати воювати на Донбас, загрожує звільнення, – каже Васильєва, – але військові вважають, що «нехай звільняють, лише б вижити».

«У Кам’янці, під Виборгом, де дислокуються мотострілкові підрозділи, жінки збираються під КПП кожні вихідні, з інших регіонів приїжджають, вимагають, щоб солдат не відправляли в Україну», – повідомила Васильєва.

Про це повідомляється в суботу на сайті «7 Днів-Україна».


Відео: Олена Васильєва

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу