Російські війська готують наступ у напрямку на північ від Маріуполя, – «ВРНФ»

10:44 6 жовтня 2014 р.


Фото: «РИА Новости»

За оперативними даними Військової ради «Народного фронту», російське командування та бойовики продовжують накопичувати сили та засоби у полосі Новоазовськ-Тельманово-Комсомольське, зосередивши тут не менше 4 000 чоловік особового складу.

У сьогоднішньому оперативному зведенні Військової ради «Народного фронту» від 6 жовтня повідомляється:

«За інформацією Військової ради «Народного фронту», впродовж минулих вихідних 4-5 жовтня російські війська та терористичні групи на Донбасі намагалися виконати три головних завдання: витіснити українські війська з їх нинішніх позицій в районі міста Донецьк на захід за Донецьку кільцеву автотрасу у полосі Пескі-Донецький аеропорт-Авдіївка-Васильївка-Червоний Партизан, захопивши територію аеропорту в Донецьку та селище Крута Балка; захопити район міста Дебальцево, розгромивши українські війська в першу чергу на південному напрямку, в районі Нікішино, де вони побудували лінію оборони; виявити слабкі місця у обороні м. Маріуполь с півночі, діючи силами диверсійно-розвідувальних груп та проводячи вогневу розвідку за допомогою танків та артилерійських засобів.

Перші два завдання було провалено. На території аеропорту в Донецьку бойовики спромоглися захопити перший поверх терміналу, а також вийти до кільцевої дороги на північ від спорткомплексу «Спартак».

Але вже через годину українські військові не тільки вибили їх з території аеропорту, але і захопили готель, з якого терористи вели вогонь по аеропорту. Так само у районі кільцевої дороги бойовики потрапили під інтенсивний вогонь українських підрозділів, та були змушені тікати.

Раніше у районі Донецька російське командування провело перегруповання, перекинувши підрозділи ЗС РФ, які діяли в цьому районі, у напрямку Горлівки, та залишивши у Донецьку лише «вузьких» фахівців (коригувальників артилерійського вогню, операторів БПЛА) з числа кадрових російських військовослужбовців у складі груп місцевих терористів та російських найманців. Це одразу відзначилося на ефективності дій бойовиків: різко впала точність їх вогневих ударів, терористи несуть значні втрати у живій силі, озброєнні та техніці через власний непрофесіоналізм. 

У районі Дебальцевого українські війська також стримали усі спроби наступу противника. Зокрема, тут проти сил АТО діє батальонна тактична група ЗС РФ та численне угруповання місцевих бойовиків та російських найманців, яке раніше провело перегрупування своїх загонів у районі Углегорська та було посилене бронетехнікою, яка прибула з території Росії.  

На маріупольському напрямку російські війська та терористи проводили розвідку боєм в районі Куліково, Сартани та Павлополя, раніше перекинувши сюди 2 артилерійські дивізіони та 3 батареї РСЗВ «Град». На північ від Павлополя противник, посилений бронегрупою російських військ, здійснив спроби вийти до річки Кальміус, але був відкинутий українськими військами.

Загалом російське командування та бойовики продовжують накопичувати сили та засоби у полосі Новоазовськ-Тельманово-Комсомольське, зосередивши тут не менше 4 000 чол. особового складу. Водночас з цієї полоси на захід активно діють диверсійно-розвідувальні групи противника. Це може означати, що противник готується до наступу на північ від Маріуполя».

Про це повідомляється в понеділок на сайті «Народного фронту». 

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу