Російські війська неподалік кордонів України переведені в повну бойову готовність (відео, оновлено)

17:45 8 лютого 2016 р.


Фото: Reuters

Путін наказав провести раптову перевірку боєготовності у Південному військовому окрузі РФ та окремих з'єднаннях повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації.

«Росія почала раптову перевірку боєготовності у військах Південного військового округу і окремих з'єднаннях Повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації», – заявив у понеділок на нараді міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу. Як повідомили сьогодні, 8 лютого, в російській агенції «Интерфакс», Шойгу пояснив:

«Відповідно до рішення Верховного головнокомандувача (президента Росії Володимира Путіна) сьогодні з п'ятої години ранку війська Південного військового округу, окремі з'єднання Повітряно-десантних військ і військово-транспортної авіації переводяться в бойову готовність «Повна». З цього часу ми приступили до раптової перевірки бойової готовності військ на Південно-західному стратегічному напрямку.

У рамках раптової перевірки бойової готовності буде здійснена перевірка систем управління військами Південного і Центрального військових округів, розгорнутих в польових умовах. Особливу увагу слід звернути на перевірку готовності системи управління військами з розгортанням польових рухомих пунктів управління об'єднань і з'єднань в повному обсязі.

До виконання цих завдань залучити додатково Центральний військовий округ. Необхідно перевірити готовність авіації і сил ППО до відбиття ударів повітряного противника і захисту важливих військових і державних об'єктів».

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в російській агенції «Интерфакс». Натомість тележурналісти розповіли:

«Російські військові брязкають зброєю здовж всього кордону з Україною та в Криму. Війська Південного військового округу Росії, до якого в Москві зараховують і окупований півострів, приведені в повну бойову готовність. Путін наказав провести в частинах раптову перевірку, що почалася з п’ятьої години ранку. Перевірка зачепила і моряків Чорноморського флоту. Міністр оборони Шойгу каже, що під час перевірки мають оцінити готовність військ до загроз різного характеру».

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Подробиці – в її відеосюжеті:

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу