Російські телепровокатори проголосили зняте позаторік у Конго «подіями на Донеччині» (відео)

14:18 16 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Про це повідомив регіональний медіа-центр Міноборони України у Чернігові.

Агенція «Укрінформ» розповідає сьогодні, 16 травня, в повідомленні «Російські телепровокатори оббрехали українських вертольотників у Слов'янську»:

«Російський телеканал «Вести» створив фальшивку про антитерористичну операцію на Донбасі, по-шулерськи використавши відеозапис півторарічної давнини для компрометації українських вертольотників у Слов'янську. Про це повідомив регіональний медіа-центр Міноборони України в м. Чернігів, передає кореспондент Укрінформу.

«Вчора деякими російськими засобами масової інформації (каналом «Вести») було розповсюджене повідомлення про нібито участь у проведенні антитерористичної операції вертольотів із символікою Організації Об’єднаних Націй. Насправді на кадрах – миротворча місія України в Конго дворічної давнини», – йдеться у повідомленні.

Один із героїв матеріалу – начальник командного пункту армійської авіації Сухопутних військ, підполковник з Чернігова Сергій Шаповалов. У своєму сюжеті російські журналісти використали його пряму мову.

Сам Шаповалов прокоментував фальшивку так: «Це повна брехня, тому що, по-перше, це – сюжет півторарічної давнини, коли я повернувся після першої ротації з Конго. На мої слова про виконання завдань 18-го загону в тій країні чомусь накладені кадри бойових дій у Слов’янську. По-друге, при поверненні в Україну бортів, які брали участь у місії ООН, символіка цієї організації зафарбовується, я це точно знаю. В Україні вона не використовується».

Цей факт підтвердили і в Міністерстві оборони України. «В армійській авіації Сухопутних військ Збройних Сил України вертольотів, які мають символіку Організації Об’єднаних Націй, немає. Деякі вертольоти, які в нещодавньому минулому були у складі українських миротворчих контингентів за межами Батьківщини, пофарбовані в білий колір, але на них нанесена символіка Збройних Сил України», – зазначено в повідомленні прес-служби».

Увага – фальшивка!
Відео: ВЕСТИ НЕДЕЛИ

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу