Російські спецслужби причетні до диверсій на польській залізниці
14:27 18 листопада 2025 р.
Російські спецслужби причетні до диверсій на польських залізницях, принаймні усе на це вказує.
Про це каже Яцек Добжинський, речник міністра-координатора спецслужб, якого цитує Польське радіо, пише DailyLviv.com.
Він попереджає, що Росія поширюватиме дезінформацію щодо розслідування, зокрема, підкидаючи фальшиву українську тему.
Яцек Добжинський наголосив, що польські служби розслідують цю справу:
«Все свідчить про те, що саме російські спецслужби причетні до цієї події, їм би також хотілось знати, які версії ми пропрацьовуємо і за якими ниточками ми розмотаємо клубок. Заспокою: правоохоронці зроблять усе, аби цю справу з'ясувати від початку до кінця».
Протягом вихідних на лінії Варшава — Люблін підірвали ділянку залізничної колії. Другий випадок ймовірної диверсії стосувався пошкодження тяги та встановлення металевого затискача на коліях.
У зв'язку з диверсією на залізницях за ініціативою прем'єр-міністра відбулося екстрене засідання урядового Комітету національної безпеки.
Нагадаємо, залізниця стала ціллю диверсій не лише у Польщі/ Схоже Європа не готова і до протидії на землі. Серія підозрілих інцидентів, пов'язаних із словенською залізничною інфраструктурою, триває.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
