Російські окупанти захопили на в'їзді в Крим активісток Автомайдану

19:26 9 березня 2014 р.

Зникла на КПП на в'їзді в Крим Катерина Бутко

Зникла на КПП на в'їзді в Крим Катерина Бутко
Фото: pravda.com

Про це повідомив у неділю очевидець – кореспондент «Главкому».

За його словами, на в'їзді в Крим з боку Херсонської області бойовики у військовій формі російської армії затримали дві групи українських журналістів. Кореспондент «Главкома» повідомив також, що, побачивши при обшуці однієї зі затриманих дівчат виявили татуювання «Небесна сотня» її на руці, бойовик почав їй погрожувати: «Вас уже сотня? Зараз буде 102».

Після цього дівчат, які прибули до Криму на автомобілі «Citroen» білого кольору з українськими номерами, повели в невідомому напрямку. Журналіст конкретизував: «Чоловіки спочатку поставили дівчат на коліна, а потім кудись забрали».

Він також повідомив, що телефони його колег зараз не відповідають. Іншу групу працівників медіа, серед яких був журналіст видання «Главком», також затримали. Озброєні люди вкрали у співробітника видання «Главком» всі готівкові гроші, але потім відпустили.

Натомість «Українській правді» стало відомо, що двоє затриманих бойовиками дівчат – не журналістки, а активістки спільноти «Автомайдан» – Катерина Бутко та Олександра Рязанцева, в якої насправді є татуювання «Небесної сотні», яке вона зробила зовсім недавно.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу