Російські окупанти забрали студентську базу «Львівської політехніки» в Криму (відео)

10:22 14 травня 2014 р.


Фото: ukr-net.info

А в санаторії «Львівський залізничник» у Судаку зараз немає нікого, окрім охоронців

Західна інформаційна корпорація розповідає в сюжеті «Львівські санаторії в Криму не дочекаються відпочивальників»:

«Львів’янам, і малим, і великим, доведеться забути про відпочинок в Криму, принаймні цього сезону. Після окупації Росією півострова Крим «наші» пансіонати стають «їхніми» базами. На місцях вже розпочали інвентеризацію.

Про це йдеться у сюжеті для перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21.00) Ірини Сало.

Щороку з Львівської області відпочивати на півострів їхало близько тисячі діток. Сьогодні на них там ніхто не чекає. Хоча в управлінні соцзахисту ОДА переконують: школярі без моря не залишаться.

«Є три заклади, які пропонують послуги з оздоровлення на узбережжі Чорного і Азовського морів. Це Миколаївська, Херсонська та Одеська області. Тому дітки будуть скеровуватися туди на оздоровлення», – резюмує заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець.

Не виняток і санаторії залізничників. Сезон відпочинку у працівників залізниці провалився, так і не розпочавшись. У санаторії «Львівський залізничник», що в Судаку, зараз окрім охоронців, нікого немає.

Речниця «Львівської залізниці» Юлія Грабова каже: «Щороку пансіонат приймав приблизно 6 тисяч наших працівників. Тобто, це була наша така основна база для відпочинку. Цього року ми її наразі задіяти не можемо».

Як альтернативу керівництво залізниці пропонує іншу базу, що на Херсонщині. Однак, зізнаються там, це далеко не кримські умови.

Наразі втрачена в Криму і студентська база  «Політехнік-1». «Болить душа «Політехніки». У нас відібрали те, що створювалося роками. «Львівська політехніка» десятками років вкладала там труд, душу, серце. Мало того, ми ж дуже багато допомагали місту Алушті», – розповідає директор табору «Політехнік-1» в м. Алушта Микола Бродський.

dailylviv.com

До теми

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

14:35 22 жовтня 2020 р.

Батько кандидата на посаду міського голови Дрогобицької ОТГ розіграє 1 млн грн серед тих, хто прийде на вибори

Гречка вже не актуальна: в ГМ “ОПОРА” розповіли, до яких трюків вдаються кандидати, щоб привабити на свій бік виборців. Раптова турбота про здоров’я людей, цінні призи й атракції – це ті методи підкупу, до яких сьогодні вдаються найчастіше.

Рубрика: Політика

13:44 22 жовтня 2020 р.

Кандидати, які не знали, що балотуються у Жовкві, і «фейкові» жителі Східниці – ОПОРА виявила нові порушення

У Львові розповіли, які політичні сили беруть участь у місцевих виборах і які порушення виявили наглядачі при реєстрації кандидатів.

Рубрика: Політика

12:00 22 жовтня 2020 р.

Уряд підтримав створення Euronews Ukraine

21 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв ініційоване Міністерством культури та інформаційної політики протокольне рішення щодо запровадження медіа-проекту Euronews Ukraine у 2021 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу