Російські окупанти готуються захоплювати на Донбасі нові території, – розвідка (відео)

14:42 4 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: vluki.ru

ГУР МОУ зафіксувало приховане перекидання підрозділів противника до лінії розмежування.

Бойовики на сході України готуються до активізації бойових дій із метою розширення підконтрольних їм територій. Про це заявив представник Головного управління розвідки міністерства оборони (ГУР МОУ) Вадим Скібіцький на брифінгу 4 березня.

Також, за його словами, вони проводять заходи для підтримання «передових підрозділів у готовності до негайного застосування в умовах різких змін обстановки – у тому числі, за рахунок прихованого перекидання підрозділів противника до лінії розмежування». За даними розвідки, бойовики проводять навчання «у єдиній системі оперативної та бойової підготовки збройних сил Російської Федерації з відпрацюванням частинами і з’єднаннями так званих 1-го та 2-го армійського корпусів питань наступальної тематики та умовного ураження реальних об’єктів сил АТО».

Крім того, відзначають накопичення на Донбасі боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів та матеріальних засобів, які доставляються з Російської Федерації. Про це повідомили сьогодні, 4 березня, в інтернет-виданні «Українська правда».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів