Російські десантники – в Херсонській області (відео)

16:30 15 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Про це повідомили в суботу в селищі Стрілецьке на Арабатській стрілці в Генічеському районі, а також в його правоохоронних органах і райдержадміністрації та в Держприкордслужбі.

Жителі селища Стрілецького на Арабатській стрілці в Генічеському районі Херсонської області розповіли сьогодні, 15 березня, кореспондентові УНІАН, що біля  орієнтовно о 13:30 висадився з вертольотів десант зі 40 російських військових. Цю інформацію підтвердили кореспондентові УНІАН джерела в правоохоронних органах Генічеського району.

А кореспондентові «Укрінформу» російський десант на теренах Херсонщини повідомило в суботу джерело в Генічеській районній держадміністрації, яке конкретизувало: «Поблизу села Стрілкове Генічеського району, між 13 та 14 годиною, висадився десант російських військових. Точна кількість десантників невідома. Для з'ясування ситуації на місце події виїхав начальник Генічеського райвідділу міліції».

Своєю чергою, речник Державної прикордонної служби Олег Слободян розповів сьогодні, 15 березня, в ефірі телевізійного «5 каналу»: 

«Близько 13-ї години сьогодні прикордонний наряд, який виконував завдання з контролю за режимом на межі адміністративного кордону Херсонської області та автономної республіки Крим, виявив висадку десанту зі сторони південної околиці села Стрілкове, що на Арабатській стрілці, з чотирьох вертольотів. Близько 60-ти чоловік російських військовослужбовців. Росіяни після того, як висадились, підтягнули ще три БТРи і розпочали інженерне облаштування місцевості.

Близько 15.30 зі шести вертольотів Російської Федерації ще додатково в районі даного населеного пункту висадились 60 військовослужбовців Російської федерації. Водночас, є інформація про те, що в напрямку села Стрілкове по Арабатській стрілці з села Каменське рухається колона БТРів Російської федерації.

На жаль, кількість військовослужбовців і техніки, яка переміщується – неможливо чітко визначити. Було проведено переговори з російськими військовослужбовцями, в ході яких було встановлено, що головною метою дій російських військовослужбовців є, нібито, захист газоперекачувальної станції «Чорноморнафтогазу», яка розташована в даній місцевості, від можливих терористичних актів».


Відео: larintelio

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу