Російське ТБ дезінформує, що напад терористів на прикордонників – нібито «операція Нацгвардії», – (відео)

12:58 2 червня 2014 р.


Фото: unian.ua

Повідомляючи про це в понеділок, Держприкордонслужба запитує кореспондента «LifeNews» про те, як він так своєчасно опинився на лінії вогню.

Держприкордонслужба розповідає сьогодні, 2 червня, в повідомленні «Російське телебачення подає атаку на Луганський прикордонний загін як наступальну операцію Нацгвардії»:

«У той час, коли прикордонники Луганського загону з 4-ї годин ранку тримають оборону, не покидаючи приміщень, російський канал «LifeNews» подає цей бій як атаку Національної гвардії на мирних мешканців. Не зрозуміло лише, як той, хто обороняється, може вести наступальні дії та чому на відео бойовики ховаються за жилими будинками?

«В части и контрактники, и срочники, Национальная гвардия, а также есть данные, что там находится «Правый сектор…», – говориться в сюжеті.

Кореспонденту телеканалу варто було б знати, що по-перше, строковиків у Держприкордонслужбі немає вже більше 5 років. По-друге, прикордонники були б раді, якби поруч була допомога з тієї ж Нацгвардії, однак вона відсутня. Щодо «Правого сектору», то було б дивно якби сюжет на каналі «LifeNews» пройшов без згадки про цю організацію.

«В расщелине между домами находился один из бойцов армии юго-востока, он вел наблюдение через снайперский прицел и на наших глазах ему попала пуля прямо в голову…», – продовжує віщувати голосом праведника кореспондент.

Хотілося б зазначити, що спостереження легше вести через бінокль і «бійцю армії» про це варто було сказати заздалегідь. У свою чергу хотілося б запитати кореспондента, як він так своєчасно опинився на лінії вогню та чому не тікає, якщо прикордонники спільно з Нацгвардією і «Правим сектором» ведуть обстріл та наступають?».

Як інформував «Щоденний Львів», 500 терористів штурмують на околиці Луганська управління прикордонного загону, намагаючись дезорганізувати охорону державного кордону з Росією, особовий склад прикордонного загону запевнив, що підірве себе, але не здасться


Відео: Maxim Rudnev

dailylviv.com

До теми

15:58 23 липня 2021 р.

Військові резервісти з усієї України навчаються на Яворівському полігоні

У навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон, с Старичі) розпочалися навчання резервістів першої та другої черг.

Рубрика: Політика

15:27 23 липня 2021 р.

ЛитПолУкрбриг зачистила і звільнила житлові будинки у місті, - навчання Три мечі-2021

Під час багатонаціонального навчання “Три мечі-2021“, яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, підрозділи Литовсько-Польсько-Української бригади вдосконалюють практичні елементи застосування, які будуть необхідні під час активних заходів.

Рубрика: Політика

20:20 22 липня 2021 р.

З радянського монументу слави - у музей радянського терору: у Львові перенесуть дві скульптури

У Львові триває демонтаж Монумента слави на вул. Стрийській. Уже завершено демонтаж і переміщення до музею «Територія терору» усіх горельєфів, стартують роботи з переміщення двох центральних скульптур.

Рубрика: Політика

20:10 22 липня 2021 р.

Російські війська розташувалися за 330 км від Львова

У білоруське місто Брест, що межує з кордоном Польщі, прибув перший ешелон з військовослужбовцями і технікою Російської Федерації. Росія вже почала перекидати сили, які будуть брати участь в маневрах Республіки Білорусь та Російської Федерації «Захід-2021», які офіційно мають розпочатися тільки у вересні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу