Російське криваве зерно заливає Європу. Садовий закликав до повного ембарго

16:38 25 лютого 2024 р.

Фото до новини

Країна-агресор заполонила понад 10% європейського ринку. І вирішення зернової кризи на польсько-українському кордоні очевидне – повне ембарго на російське зерно і загалом усю агропродукцію країни агресора в ЄС.

На цьому наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, пише DailyLviv.com.

«Насправді вирішення зернової кризи на польсько-українському кордоні очевидне.

Варто тільки запитати: а скільки агропродукції експортує росія до ЄС?

Країна-агресор заполонила понад 10% європейського ринку. Саме російське збіжжя, щедро субсидійоване дешевою нафтою, яку їм і так нема куди подіти, обвалило європейський ринок.

Росіяни не лише дестабілізували економічну ситуацію, але й вправно використовують її для політичних провокацій. Мільйони готівки на інформаційну війну, підтримка проросійських партій, підрив економіки, а в результаті – гримуча суміш, яка здатна знищити європейську демократію зсередини.

Поки поляки з українцями сваряться на кордоні, російське криваве зерно, в тому числі вкрадене з українського Півдня, ешелонами заливає Європу. Щоправда, частина його йде морем, а заблокувати порти справді складніше ніж зупинити українські фури.

Тому рішення має бути лише одне – повне ембарго на російське зерно і загалом усю агропродукцію країни агресора в ЄС», - повідомив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Сьогодні у Польщі зафіксовано новий акт вандалізму – вночі з 24 на 25 лютого на станції Котомеж була розсипана українська агропродукція з 8 напіввагонів.

Раніше було повідомлення про розсипання бобових. За попередніми даними, було зіпсовано 5 тонн сої. Поліція Польщі почала розслідування інциденту, повідомило радіо RMF24. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів