Роман Ілик знає ЗМІ, де хотіли розмістити проти нього провокаційну інформацію

15:54 29 вересня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Роман Ілик вважає себе ще молодим політиком, незважаючи на те, що йому 50 років.

Про це він повідомив під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 121, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ).

А все тому, що нардепом став вперше півтора роки тому. Так, він є чинним депутатом Верховної Ради , але не вважає, що це дає йому якісь переваги на цих виборах. Хоча свою роботу в ранзі нардепа оцінює як добру. За його словами, він брав участь у створенні 36 законопроектах, зробив 42 запити та 816 депутатських звернень за півтора роки своєї діяльності в статусі нардепа, жодного разу не дозволив собі без поважних причин пропустити засідання Ради чи роботу в комісіях.

Хоча опонент у цьому ж окрузі Іван Матковський від партії "Народний фронт"  підловив на неголосуванні за важливі речі для Дрогобиччині. На що Ілик відповів, що того дня допомагав конкретній людині зі свого округу, яка потребувала медичної консультації.

Роман Ілик зазначив, що й на ці вибори йде з тією ж програмою, з якою йшов півтора роки тому. І тільки тому, що отримав тоді довіру виборців саме за цією програмою, він планує її виконати. Це – підтримка книговидання в окрузі,  обдарованої молоді, закупівля «швидких» для лікарень та інше.  

Уся його програма органічно вписується в політичну програму партії «Батьківщина», членом якої він є і від якої балотується знову до Верховної Ради.

До своїх чеснот Роман Ілик зараховує політичну вірність.

- Нагадаю, що я обирався від формату об’єднаної опозиції і жодним кроком, дією чи голосуванням не зрадив своїх краян. Це надважливо є. І послідовна позиція, неперебігання від партії до партії, незміна політичних форматів, політичне неперефарбування, нешукання якихось рейтингів і всього іншого – це є те, що зараз хоче бачити виборець, - вважає чинний депутат.

За його словами, йому пропонували перейти в інші політичні проекти і в тому числі в ті, які, за соціологією, зараз мають ліпші показники. Але він відмовився.

Свою освіту Роман Ілик використовує, працюючи першим заступником голови комітету охорони здоров’я. Працює в медицині вже понад 30 років і викладає зараз у ЛМУ імені Данила Галицького.

Роман Ілик заявляє, що проти нього готують масштабні провокації.

- Ми вже зробили заяву від штабу щодо цього. Ми знаємо, хто готує цю інформацію, в якому об’ємі, в які ЗМІ вони зверталися, щоб надрукувати ці речі. Поки що вони не знайшли потрібної підтримки, - каже він. 
Відео: Львівський прес-клуб

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу