РНБОУ рекомендувала невідкладно розглянути в Раді скасування особливого статусу Донбасу (відео)

22:25 4 листопада 2014 р.


Фото: vk.me

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко повідомив журналістам після засідання РНБОУ у вівторок: «РНБО ухвалила рішення щодо рекомендування президентові невідкладно внести у Верховну Раду України законопроект про скасування закону про особливий режим самоврядування»

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко повідомив сьогодні, 4 листопада: «РНБОУ ухвалила рішення щодо рекомендування президентові невідкладно внести у Верховну Раду України законопроект про скасування закону про особливий режим самоврядування. Крім цього, РНБОУ доручила розробити законодавчі акти, які б регулювали економічну та податкову діяльність на окремих територіях в Донецькій і Луганській областях».

Про це повідомив у вівторок телеканал «ICTV».


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу