Результати парламентських виборів визначитимуть ті, в чиїх руках «мокрі» печатки, – експерти

17:07 26 вересня 2014 р.


Фото: news.pn

Основний адміністративний ресурс на виборах в Дніпропетровську перейде до виборчих комісій – як вони будуть підібрані і як вони будуть працювати.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Вплив адміністративного ресурсу в Дніпропетровській і Львівській областях на виборчу кампанію до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, заявив оглядач газети «День» Юрій Райхель.
- Ми добре знаємо, що неважливо, як голосують, важливо як рахують, - стверджує він
Тому порада для спостерігачів: дуже уважно дивитися за роботою виборчих комісій та за тим, як будуть відбуватися підрахунок голосів. Він навіть не виключає «каруселі» та інші, вже відомі нам, засоби фальсифікацій на виборах.
- Може у Києві влада і змінилася, а ось в провінції, такій як Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, мало що змінилося. Тому що звичка – це друга натура. І представники попередньої влади інших методів політичної боротьби не знають і ніколи не взнають,- сказав Юрій Райхель.
Також будуть підкупи виборців. Можливо, не надто очевидні, тобто продуктовими наборами, а більш приховані – прокладання доріг.
З ним погодився голова Львівської облдержадміністрації 2008-2010 років Микола Кміть. За його словами, людей зараз важко залякати, то ж, особливо в селах, все вирішуватиме голова виборчої комісії, в руках якого печатка.


Відео:

dailylviv.com

До теми

19:32 23 лютого 2021 р.

У Львові - масова акція на підтримку Стерненка

У Львові на площі Ринок зібралися люди на підтримку екслідера одеського "Правого сектору" Сергія Стерненка, якого 23 лютого засудили до 7 років і 3 місяців ув’язнення.

Рубрика: Політика

18:20 23 лютого 2021 р.

Українська Гельсінська спілка з прав людини вважає вирок Стерненку політично вмотивованим

23 лютого Приморський суд Одеси визнав громадського активіста Сергія Стерненка винним у справі про викрадення. Його засудили загалом до семи років ув’язнення і трьох місяців та конфіскації половини наявного майна за обвинуваченням у розбої.

Рубрика: Політика

17:52 23 лютого 2021 р.

Депутати Львівщини звернулися на захист одесита Стерненка

Львівська обласна рада сьогодні, 23 лютого, ухвалила зверення до Президента України, Генерального прокурора України, Верховної Ради України та Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини щодо обвинувального вироку у справі одеського активіста та блогера Сергія Стерненка.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу