«Репід Трайдент-2015» використає майже 900 одиниць зброї (відео)

15:03 20 липня 2015 р.

Задля безпеки військовослужбовців на базі медичного пункту Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного постійно чергуватиме бригада лікарів та реанімобіль.

У понеділок, 20 липня, відразу після офіційної церемонії відкриття україно-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент-2015», на території військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, із військовослужбовцями багатонаціонального контингенту відбулися заняття із дотримання заходів безпеки.

Керівники на навчальних місцях проінструктували більше тисячі військовослужбовців із вісімнадцяти країн світу. Зокрема, іноземним колегам продемонстрували українську військову техніку і озброєння, а також нагадали, як швидко та правильно надавати першу медичну допомогу потерпілим. Крім того, учасників навчання ознайомили з правилами користування вибуховими речовинами та пристроями, основними умовними знаками та сигналами, що подаються під час практичних занять тощо.

— Упродовж двох тижнів усі військовослужбовці матимуть справу з вибуховими пакетами, запалами, мінами та іншою імітаційною вибухівкою. Також, вони використовуватимуть нашу стрілецьку зброю, вантажні автомобілі, позашляховики та бойові броньовані машини, що є на озброєнні українського війська, - повідомив офіцер-інструктор навчального центру «Партнерство заради миру» майор Максим Клунник. – Саме тому армійці повинні знати, як діяти під час робіт із вибухівкою, на якій безпечній відстані перебувати від проведення розмінування, які сигнали подавати тощо. А також, як поводитись із усім спектром наданого озброєння та військової техніки. Тому перший день ми завжди присвячуємо саме вивченню заходів безпеки.

Загалом, під час проведення навчань використовуватиметься майже 900 одиниць зброї та понад 130 військових автомобілів і бойових машин. Також було проведено інструктаж особового складу щодо умов використання систем імітації тактичних дій MILES. Доведено вимоги техніки безпеки, під час виконання практичних стрільб зі стрілецької зброї.

На базі медичного пункту Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного постійно чергуватиме бригада лікарів та реанімобіль.

Про це "Щоденному Львову" повідомила прес-група навчань.

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу