«Регіонали» зривають усі терміни вирішення питання «Тимошенко», – ЗМІ

21:50 12 листопада 2013 р.


Фото: iPress.ua

Завтра – крайній термін.

Як нагадує сьогодні, 12 листопада, радіостанція «Голос Столиці», завтра – крайній термін для прийняття рішення щодо Юлії Тимошенко в парламенті. Про те, з чим до цього дня підійшли ПР і опозиція, радіостанції розповіли представники двох таборів.

Але перед тим, як надати їм слово, «Голос Столиці» повідомляє: «Навіть напередодні позачергової сесії, присвяченій питанню лікування Юлії Тимошенко, депутати не змогли домовитися, за яким сценарієм відправляти екс-прем'єра за кордон. Парламентський комітет мав підготувати єдиний законопроект – а їх уже шість – для того, щоб депутати розглянули його 13 листопада на позачерговому пленарному засіданні. За два дні робоча група до єдиного рішення так і не прийшла, вирішивши продовжити свою роботу».

Про це «Голосу Столиці» заявив народний депутат від «Партії регіонів» Дмитро Шпенов:

«Для мене як би дуже важлива результативність даної комісії. У нас ще є час до завтрашнього засідання ВР о десятій годині, щоб ми прийняли якесь рішення.

Ми оголосили перерву і сказали, що зберемося завтра з ранку. Ми шукаємо конструктив, компроміс. У ПР в першу чергу всі налаштовані, щоб цей компроміс був знайдений».

Своєю чергою, опозиційні сили вирішили не шукати консенсусу у вже існуючих законах, а зареєструвати новий законопроект, заявила в ефірі радіостанції «Голос Столиці». Про це розповіла радіостанції народний депутат від фракції «УДАР» Ірина Геращенко:

«Ми працювали в цій групі, пропонували кілька законопроектів, на базі яких пропонували спільний законопроект. Партія влади не запропонувала жодного законопроекту, її представники тільки інспектували і рецензували наші пропозиції, затягували і саботували процес.

Ми не можемо на себе брати таку відповідальність, щоб зривати робочу групу, тому запропонували свій законопроект, сьогодні його зареєстрували і будемо вимагати, щоб ВР його завтра в залі розглянула. Новий законопроект опозиції передбачає – залежно від наслідків і терміну лікування, поведінки засудженого та інших обставин – остаточно звільняти засудженого від подальшого відбування покарання». 

Відтак «Голос Столиці» нагадує, що робочу групу з підготовки проекту закону про лікування ув'язнених за кордоном створили в п'ятницю рішенням парламенту. До неї увійшли 13 депутатів, із яких більшість від провладних політичних сил.

Як повідомляв «Щоденний Львів», сьогоднішні переговори щодо Тимошенко також закінчилися «пшиком».

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу