«Регіонали» Добкін і Царьов анонсують розгін Майдану

23:42 14 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ar25.org

Адже й попередні заяви цих нардепів уже невдовзі повторювало й втілювало МВС.

Міліцейську версію всіх подій першими озвучують Добкін і Царьов. Останнє пророцтво від Добкіна: «В скором времени майдан жестко и безжалостно сметет квазиоппозицию-сборище никчемных, неумелых, а главное трусливых политиков. И полетят они...»

Про те, з якими заявами виступатимуть незабаром міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко і його підлеглі, можна заздалегідь дізнатись, слідкуючи за дописами в соцмережах Олега Царьова та Михайла Добкіна. Увечері 13 січня в ефірі телеканалу «112 Україна», який заслужив собі славу «рупору Захарченка», Царьов повідомив: «Киевляне рано или поздно сами начнут наводить порядок, и вся страна будет просить президента наводить порядок».

Справді, до 16 січня, коли «регіонали» планують прийняти держбюджет-2014, владі конче потрібно ліквідувати Євромайдан. Тітушки для цього вже завезені в Маріїнський парк під Верховною Радою, вони й будуть тими «киянами», які «самі почнуть наводити порядок», а міліція буде начебто ні при чому, вона лише буде «не заважати киянам» та «не допускати насилля щодо киян з боку приїжджих у наметах на Євромайдані».

У найближчі дві доби ми напевне почуємо цю версію вже від самої міліції. Подібна історія – спочатку говорить Царьов, а згодом те саме заявляє МВС – вже мала місце після побиття людей біля Києво-Святошинського районного суду 10 січня.

Удень 11 січня Царьов написав на своїй сторінці у «Facebook»: «Фактически в данном случае протестующие препятствовали конвою при исполнении. По инструкции конвой мог и огонь открыть, не только дубинками обработать».

Цей пост у «Facebook» швидко став відомим широкому загалу. А через добу практично таку саму заяву зробив тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУМВС України в м. Києві Валерій Мазан: «Я акцентую, що працівники конвойної служби були озброєні і мали повне право застосовувати вогнепальну зброю в цей період, оскільки була спроба захвату автомобіля».

Вищезгаданий пост Царьова у «Facebook» містить ще кілька цікавих фраз: «Избитые студенты, избитые журналисты, избитая Черновол, избитый депутат Ильенко, избитый Луценко. Что дальше? Что оппозиции сделать, чтобы люди вышли на улицу? Еще больше пострадавших, еще больше крови?».

Царьов був не перший, хто вибудовував версію про «самопобиття євромайданівців», але він перший включив у перелік «самопобитих» Юрія Луценка і передрік «ще більше постраждалих, ще більше крові». Що стосується «самопобиття Луценка», то цю версію українські урядовці озвучили вранці 13 січня, коли відбулася зустріч послів США, Канади, країн ЄС, а також голови місії ЄС Яна Томбінськи з міністром зовнішніх справ Леонідом Кожарою, представниками МВС, Генпрокуратури та Міністерства охорони здоров’я. При цьому, під час зустрічі послам було наголошено, що «жодним відео не підтверджено, що Луценка били правоохоронці». А надвечір 13 січня «Радіо Свобода» виступило з офіційною заявою, в якій було сказано, що МВС вибірково змонтувало відео. 

Більше того, вже є кадри, де видно, що саме «Беркут» бив Луценка. Схоже, Царьов заздалегідь знав, яку версію висуватиме міліція.

Тим серйозніше слід поставитися до його пророцтва про »ще більше постраждалих, ще більше крові». Воно може збутися вже у найближчі дві доби, і знову міліція намагатиметься подати кровопролиття як «самопобиття євромайданівців».

Ще більш глибоку обізнаність з планами МВС демонструє харківський губернатор Михайло Добкін. Саме він перший оголосив версію про те, що Луценко під час подій біля Святошинського райвідділку міліції начебто був п’яний.

Як відомо, увечері 13 січня в ефірі телеканалу «ТСН» головлікар лікарні «Соціотерапія» Володимир Ярий зачитав заяву: «У крові Юрія Луценка виявили алкоголь. І в Київській міській лікарні «Соціотерапія» було проведено токсикологічне дослідження крові Юрія Віталієвича, яка була доставлена із клініки «Борис».У результаті клініці було передано офіційний висновок, який свідчить про те, що 10 січня Юрій перебував у стані сп'яніння».

Звернімо увагу на те, що до заяви Ярого увечері 13 січня про цю довідку знало дуже обмежене коло медиків і співробітників органів внутрішніх справ. А також, схоже, Добкін, який ще вдень 12 січня запостив у «Twitter» відео із скривавленим Луценком і написав: «Этому пьяному идиоту еще мало по голове дали» (сайт «InUkrNews» повідомив про це вже о 15:28 12 січня).

Це не перший випадок, коли Добкін наперед знає те, про що інші говоритимуть лише у наступну добу. Попередній такий випадок стосується замаху на журналістку Тетяну Чорновол.

Нагадаємо, що 27 грудня начальник Головного слідчого управління МВС України Микола Чинчин повідомив про начебто наявні зв’язки підозрюваних в побитті Тетяни Чорновол з народними депутатами Миколою Княжицьким («Батьківщина»), Давидом Жванією (позафраційний, вийшов з фракції Партії регіонів 3 грудня), Володимиром Полочаніновим («Батьківщина»), депутатами Київської облради від партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитром Крейніном та Ігорем Опадчим. Однак першим версію про те, що побиття «засвіченого активіста» може бути вигідне опозиційним діячам, озвучив саме Добкін.

Ще пізно ввечері 24 грудня, тобто за кілька годин до побиття Тетяни Чорновол (!!!), він написав на своїй сторінці у «Twitter»: «Зачем сегодня современным нацистам поджигать Рейхстаг, если можно поколотить с десяток своих засвеченных в СМИ активистов и дело готово».

25 грудня на прес-конференції Добкін повторив цю версію: «Если задаться вопросом – кому выгодно избиение Татьяны Чорновил, которая очень активно лазит по заборам, обходит охрану, призывает всех штурмовать Межигорье, снимает дачи и квартиры высокопоставленных чиновников?.. Она что, носитель какой-то информации, которая может кардинально поменять отношение людей к власти?» – і додав: «Кому это выгодно? Власти? Да нам чем тише будет сегодня, тем быстрее это все, что связано с Майданом, завершится. Встряска нужна тем, кто зависит от Майдана…»

Ще раніше Добкін засвітив наявність у нього каналу отримування оперативної інформації з Головного слідчого управління МВС України. 11 грудня харківський губернатор обнародував на своїй сторінці у «Twitter» фрагмент документу (проекту розподілу посад між опозиціонерами), який зберігався на одному з комп’ютерів, вилучених міліцією після захоплення центрального офісу «Батьківщини» 9 грудня.

Тож цілком можливо, що саме цим каналом Добкін заздалегідь отримав з МВС інформацію про те, яку версію висуне слідство щодо замаху на Чорновол. Варто нагадати, що очільник Харківщини має з міліцією дуже давні зв’язки.

Власне, його політична кар’єра починалася в буквальному сенсі «під дахом» МВС. 1997 року він вступив до Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС), будучи пересічним приватним підприємцем, а вже наступного року став депутатом Харківської міськради; після закінчення навчання став 2002 року депутатом Верховної Ради України.

Цей зв’язок не поривався: 27 квітня 2010 року за рішенням вченої ради ХНУВС Михайло Добкін очолив наглядову раду цього університету (зараз наглядову раду ХНУВС очолює перший заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Дубовик).

Найсвіжіші пророцтва від Добкіна (близько 21:00 13 січня): «В скором времени майдан жестко и безжалостно сметет квазиоппозицию-сборище никчемных, неумелых, а главное трусливых политиков. И полетят они...», далі про галичан: «А таких рагулей мы скоро передавим, как тараканов. Не долго им гулять осталось».

Про те, що у Захарченка і всіх органів внутрішніх справ дуже великі плани на найближчі дні, свідчить і те, що в артпідготовці до них бере участь навіть Міністерство закордонних справ. О 13:13 14 січня з’явилася заява МЗС: «Ми закликаємо держави, що володіють цим видом зброї масового знищення, продовжити активний процес ядерного роззброєння…». Не буде дивним, якщо невдовзі цей заклик почнуть ретранслювати і «трудові колективи» підприємств, що належать «регіоналам», та бюджетних закладів – звісно, разом із «проханнями до президента навести порядок».

ЄС і США будуть повторювати свої тези про неприпустимість кровопролиття – а офіційний Київ відповідатиме вимогою ядерного роззброєння і звичною версією про «самопобиття євромайданівців». Вже всі складові для майбутньої інформаційно-пропагандистської кампанії підготовлені, залишилось тільки, щоб Захарченко отримав команду почати бійню у центрі Києва».

Про це повідомляє сьогодні, 14 січня, в «Espreso.tv» Леонід Чумак.

Як інформував «Щоденний Львів», Майдан готується до його розгону 16 січня.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів