«Регіонал» зареєстрував у ВР законопроект про скасування диктаторських законів

17:23 24 січня 2014 р.


Фото: iPress.ua

У пояснювальній записці до нього нардеп від «ПР» Владислав Атрошенко визнав, що в ході підготовки та розгляду цих законів було порушено загальні засади функціонування демократичної, соціальної та правової держави.

Народний депутат від Партії регіонів Владислав Атрошенко зареєстрував у Верховній Раді України проект закону «Про визнання деяких законів України, якими суттєво обмежені конституційні права і свобода громадян України такими, що втратили чинність» (№ 4010). Текст цього законопроекту розміщений на сайті Верховної Ради.

Цим законопроектом пропонується визнати таким, що втратив чинність, Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян». Також депутат пропонує визнати таким, що втратив чинність, Закон України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження».

У пояснювальній записці по законопроекту зокрема зазначається, що його завданням є зменшення соціальної напруги у суспільстві та відновлення законності в Україні. А зроблено його було з метою усунення суспільно-політичної кризи.

Також у пояснювальній записці зазначається, що в ході підготовки та розгляду 16 січня вказаних законопроектів «було порушено загальні засади функціонування демократичної, соціальної та правової держави». Окрім того, зазначається, що при прийнятті рішення ВР стосовно цих законопроектів, народні депутати «були позбавлені можливості взяти участь в їх обговоренні, своєчасно надати зауваження і пропозиції».

«Слід констатувати, що прийняті закони не лише посилили конфронтацію в українському суспільстві, а й стали приводом до загострення громадського протистояння», - констатує у пояснювальній записці Атрошенко. Про це інформує сьогодні, 24 січня, «Newsru.ua»

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу