Рашисти поширюють чутки, що скоро «відіб'ють» Вуглегірськ, – «ІС»

09:30 17 листопада 2014 р.


Фото: tsn.ua

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив також у понеділок: «Противник продовжує посилювати флангові угруповання (північ Луганської області та приморське напрямок)».

Координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 17 листопада, такі її оперативні дані:

«Минулої доби російсько-терористичні війська здійснили близько 40 обстрілів позицій українських військ. Найбільшу кількість обстрілів зафіксовано на Луганському й Дебальцевському напрямках (по 12), а також на Донецькому напрямку (9).

Найбільш активно противник веде обстріли зі ствольної артилерії (10 обстрілів), мінометів (9) і РСЗВ (7). Двічі бойовиками й російськими військовими застосовувалися танки.

У Петровському районі Донецька й в районах, прилеглих до Авдіївки та селища Піски проходить доукомплектування бандформувань «Оплот», «Спарта» й низки інших, викликане втратами в живій силі. Доукомплектування відбувається в основному за рахунок російських найманців.

Відзначається перекидання в ці райони озброєння (мінометних розрахунків і ствольної артилерії, відзначено щонайменше два нових вогневих підрозділів). Відзначаються спроби бойовиків налагодити взаємодію між вогневими підрозділами та групами БПЛА в тактичному ланці.

У районі Горлівки розгорнуто нове бандформування (командир – «Боцман»). Наразі це формування обмежене в бронетехніці та артилерії (загальна кількість бронетехніки – до 12 одиниць, включаючи три танка, і до чотирьох установок РСЗВ).

Однак керівництво бандформування заявляє, що очікує серйозне посилення як бойовиками, так і важким озброєнням через Макіївку. У Горлівці бойовики поширюють чутки про те, що скоро «відіб'ють» Вуглегірськ (можливе поширення цільової дезінформації з метою змусити українське командування послабити позиції на інших ділянках Дебальцевського плацдарму).

Алчевськ фактично перетворено на тилову базу терористів. Відзначається концентрація живої сили й бойової техніки, складування матеріально-технічних засобів (боєприпасів, продовольства та др.предметов постачання), одержуваних з Росії. Також цей населений пункт є своєрідною «зоною відпочинку» для бойовиків, які прибувають на час в місто з переднього краю.

Противник продовжує посилювати флангові угруповання (північ Луганської області та приморське напрямок). Основні сили бойовиків в Луганській області концентруються на ділянці Щастя – Станиця Луганська. Відзначається посилення діючих в цій смузі бандформувань значною кількістю мінометів.

У районі Трёхізбёнки й Слов'яносербська сконцентровані формування Мозгового, перед якими стоїть завдання відтіснити українські війська на північний захід і від ріки Сіверський Донець. Підтримку їм надають підрозділи регулярної армії РФ, закамуфльовані «під козацтво».

У цій смузі зафіксовано значну кількість бронетехніки (до 30 одиниць, з них до 15 – танки Т-64 і Т-72). Артилерійською підтримкою їхніх дій також займається підрозділ армії РФ (спеціальна АРТГРУП). Загальна кількість артилерії – до 30 одиниць, з них до 10 од. – РСЗВ.

Керівництво «ЛНР» висловлює претензії керівництву т.зв. «Козачих формувань», діючих на півдні Луганської області. Не дивлячись на те, що керівництво «козаків» раніше неодноразово висловлювалося про готовність об'єднати зусилля й «виступити єдиним фронтом», в реальності через опір «козаків» виявилося неможливим сформувати в даних районах повноцінні тактичні групи для відправки «на фронт».

Дмитро Тимчук написав це в понеділок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу