Рашисти підганяють «Гради» до наших позицій, розгортають, і луплять по житлових кварталах, – військовий експерт

21:44 29 вересня 2014 р.


Фото: «BBC Україна»

Повідомляючи про це в понеділок, керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук також констатує: «Для російської пропаганди – всі можливі послуги. Включаючи найкривавіші – а вони особливо подобаються Кремлю».

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти військових експертів «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук зокрема повідомив сьогодні, 29 вересня:

У повний ріст триває кривава «боротьба за мир» на Донбасі. За останні три години (з 18.00 до 21.00 29-го вересня) ми зафіксували 11 обстрілів позицій українських військ російсько-терористичними військами. 

Бойовики, які й раніше не відрізнялися адекватністю, дійшли до меж цинізму. Сьогодні ми зафіксували декілька випадків, які на голову «не налазять».

Користуючись тим, що українські війська відкривають вогонь у відповідь лише під час штурмів, вони підганяють РСЗВ «Град» поближче до наших позицій, розгортають, і луплять по житлових кварталах. Спробуй доведи, що це не українці знищують мирних жителів. 

Для російської пропаганди – всі можливі послуги. Включаючи найкривавіші – а вони особливо подобаються Кремлю. 

Дмитро Тимчук написав це сьогодні, 29 вересня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» і на сайті спільноти «Інформаційний Спротив».

dailylviv.com

До теми

11:23 26 лютого 2021 р.

У Львові підняли прапор кримських татарів

26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Цьогоріч відзначається 7 річниця від проведення мітингу кримських татарів та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Рубрика: Політика

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу