Рашисти намагаються відсунути на Донбасі межі буферної зони поближче до Маріуполя (відео)

20:22 6 жовтня 2014 р.


Фото: ТСН

Міський голова Юрій Хотлубей запевнив – хоч терористи зараз намагаються просунутися далі, проте, для того, аби цього не сталося, сил досить.

Сьогодні, 6 жовтня, у Маріуполі відбулось засідання виконавчих органів, які відповідають за забезпечення військових та оборону міста під головуванням міського голови Маріуполя. Очікували, що будуть присутні представники міжнародної наглядової місії, яка буде займатися визначенням буферної зони, але на засіданні вони не з'явились.

За словами міського голови Юрія Хотлубея, буферна зона має пройти під самим Маріуполем. Приблизно лінія пройде від населеного пункту Широкине, який у безпосередній близькості до Маріуполя й контролюється терористами, до Лебединського – убік Гранітного, яке знаходиться вище убік Донецька. Однак, цей план поки попередній і не узгоджений остаточно.

Хотлубей каже, що терористи зараз намагаються просунутися далі, очевидно для того, аби ще далі просунути буферну зону, проте, для того, аби цього не сталося, сил достатньо. Навіть у буферній зоні українські військові залишатимуться, тобто безпосередньо на кордоні зони АТО, а відводять на 30-кілометрову відстань лише важку техніку.

Повідомляючи про це сьогодні, 6 жовтня, кореспондент «Телевізійної служби новин» каналу «1+1» Євгеній Агарков також нагадує: що, 4 жовтня у Маріуполі міжнародна місія у складі представників України, РФ та ОБСЄ почала свою роботу з делімітації кордонів буферної зони.


Відео: СПЕЦКОР | Новини 2+2

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу