Путін знову збрехав про відведення російських військ від українського кордону, – НАТО (відео)

18:44 15 жовтня 2014 р.


Фото: elise.com.ua

Головнокомандувач силами Альянсу у Європі Філіп Брідлав заявив сьогодні, 15 жовтня, що в НАТО не зафіксували суттєвого зменшення угрупування російських військ на кордоні із Україною.

У НАТО не зафіксували суттєвого зменшення угрупування російських військ на кордоні із Україною. Про це повідомив головнокомандувач силами Альянсу у Європі Філіп Брідлав на прес-конференції у грецькому місті Салоніки.

За його словами, НАТО прийняли до уваги заяву Путіна про відведення військ, втім все ще чекають на виконання цієї обіцянки. Філіп Брідлав також зазначив: 

«Перш за все, ми вітаємо рішення про відведення військ від кордону із Росією. Тепер ми з нетерпінням чекаємо таких кроків. Поки що суттєвих змін не відбулося. Альянс вже давно зазначав: єдиний шлях для нормалізації ситуації – це повне виведення російських військових та техніки з території України, а також зменшення військової присутності на кордоні з боку Росії».

Телевізійний «5 канал», який передає в середу цю заяву, також нагадує, що у ЄС вже обережно схвалили наказ Путіна про відведення військ від українського кордону. Але прем‘єр-міністр РФ Дмитро Медведєв сьогодні заявив, що відведення російських військ від кордону з Україною не варто сприймати, як якийсь сигнал.


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу