Путін зібрав у Мінську залежних політиків і єврокомісарів, – експерт

11:52 4 вересня 2014 р.


Фото: ukranews.com

Зустріч у Мінську між представниками Митного союзу, Європейського Союзу, президентами України, Білорусі, Казахстану відбулася на прохання Владіміра Путіна.

Про це в ефірі громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ) сказав  В’ячеслав Сівчик, голова руху солідарності «Разом» і Білоруського центру в Україні.

За словами опозиціонера, Путін зібрав у Мінську «всіх, хто залежать від нього».

«Звертаю увагу на склад європейської делегації. Два комісари, які були на зустрічі (загалом їх є 27), не зовсім за своїми функціями вписувалися у формат катастрофи, що відбувається на Донбасі. Один зних відповідає за енергетику, інший - за торгівлю.  На зустрічі не було Фюле, інших єврокомісарів, які репрезентують держави Східної Європи»,- наголосив В’ячеслав Сівчик.

Опозиціонер вважає, що зустріч не відбулася в Казахстані через те, президент Казахстану Назарбаєв «має деякі люфти і більші можливості бути суб’єктом, ніж Лукашенко». Концепція  Лукашенка, яку він втілює 20 років, – концепція російського імперіалізму, "руского міра", тоді як Назарбаєв проводить іншу політику з опорою на давні хазарську мову, вважає Сівчик.Відео: Прес-клуб-ГІТ

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу