Путін запевнив прем'єр-міністра Великої Британії: «Україна є єдиним політичним простором» (відео)

18:45 16 листопада 2014 р.


Фото: vdmsti.ru

Дейвід Камерон дійшов висновку: «Президент Росії усвідомлює, що перебуває на роздоріжжі в питанні розв’язання кризи в Україні».

«Президент Росії Владімір Путін усвідомлює, що перебуває на роздоріжжі в питанні розв’язання кризи в Україні», – заявив сьогодні, 16 листопада, прем’єр-міністр Великої Британії Дейвід Камерон на прес-конференції за підсумками саміту «Групи двадцяти» в австралійському Брісбені. Він також наголосив:

«Якщо він (Путін – Ред.) далі дестабілізуватиме Україну, будуть наступні санкції, додаткові заходи, і будуть зовсім інші відносини між європейськими країнами і США з одного боку, і Росією з іншого. Але він також знає, що є інший шлях, яким він міг би слідувати. Він міг би визнати, як він сам сказав мені вчора ввечері, що Україна є єдиним політичним простором і що цей політичний простір потребує поваги і повинен мати можливість самостійно ухвалювати рішення про власне майбутнє».

За словами Камерона, європейські країни і США єдині у ставленні до цієї кризи і сповнені рішучості не допустити «підтримання замороженого конфлікту на європейському континенті». Про це повідомило в неділю «Радіо Свобода»

Натомість «Телевізійна служба новин» каналу «1+1» цитує: «Сьогодні, 15 листопада, британський прем'єр-міністр Девід Кемерон заявив, що на саміті «G20»: «Росія отримала чіткий сигнал – припинити втручання в Україні або отримати нові санкції. Я думаю, що позитивним підсумком цього саміту стало те, що країни ЄС та Америка ясно дали зрозуміти Росії, як ми будемо реагувати на цю проблему. Цей підхід залишиться незмінним і через місяці, і через роки».

Ремарка «Щоденного Львова», визнання Путіним того факту, що «Україна є єдиним політичним простором», означає, що Донбасу йому замало, а російська війська домагаються там, аби вся Україна знову повернулися в кремлівське стійло.


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу