Путін визнав факт вторгнення російської армії в Крим, але заперечує постачання ним озброєнь на Донбас (відео)

13:16 17 листопада 2014 р.


Фото: «The Week»

Президент РФ заявив в інтерв'ю німецькому телеканалу «ARD», що російська армія блокувала українські військові частини в Криму перед проведенням там псевдореферендуму про незалежність півострова, але стверджує, що терористи на Донбасі «самі знайшли важке озброєння та бронетехніку».

Президент Росії Путін відкрито визнав, що російська армія блокувала українські військові частини в Криму перед проведенням референдуму про незалежність півострова. Він заявив в інтерв'ю німецькому телеканалу «ARD»:

«Так, я не приховую, звичайно, це факт, ми ніколи його не приховували, наші збройні сили, прямо скажемо, блокували озброєні сили України, розквартировані в Криму, але не для того, щоб когось змусити йти голосувати, це неможливо зробити, а для того, щоб не допустити кровопролиття, щоб дати можливість людям висловити своє власне ставлення до того, як вони хочуть визначити своє майбутнє і майбутнє своїх дітей»

Інтернет-видання «Українська правда», яке цитує цю заяву сьогодні, 17 листопада,, також додає від себе: «Як відомо, на початку березня Путін стверджував, що озброєними людьми в Криму були  місцеві сили самооборони . Він також наполягав, що таку форму, яку вони носили і яка дуже схожа на російську можна купити в будь-якому магазині. В середині квітня Путін вже визнав, що в Криму діяли російські солдати, але лише за спиною сил самооборони Криму . Тепер же він відкрито визнав, що саме російські війська мали вирішальний вплив на події в Криму».

Натомість російська інформаційна агенція «РИА «Новости» передає сьогодні, 17 листопада, що під час інтерв'ю німецькому телеканалу «ARD» Путін відповів на запитання про озброєння бойовиків на Донбасі так: «Звідки у них і бронетехніка та артилерійські системи? У сучасному світі люди, які ведуть боротьбу і які вважають цю боротьбу справедливою для себе, завжди знайдуть озброєння».

При цьому Путін вкотре «забув» у лапках визнати, що бойовики на Донбасі завжди знаходять озброєння в тих конвоях, які він повсякчас надсилає їм.


Відео: «RT на русском»

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу