Путін вперто продовжує наполягати на федералізації України (відео)

10:00 17 листопада 2014 р.


Фото: 061.ua

Президент Росії заявив в інтерв'ю німецькому телеканалу «ARD»: «Майбутнє в України є тільки в разі федералізації».

Президент Росії Путін переконаний, що «майбутнє в України є тільки в разі федералізації». Він заявив в інтерв'ю німецькому телеканалу «ARD»: «Україна – складна країна, і не тільки за етнічним складом, а й за процесами її формування в сьогоднішньому вигляді».

На питання, чи є майбутнє в У країни, Путін відповів позитивно: «Я думаю, звичайно, є. Це велика країна, великий народ, 43-44 мільйона чоловік населення. Це велика європейська країна з європейською культурою ».

Однак, на думку президента РФ, «не вистачає тільки одного» – «розуміння того, що, аби бути успішними, стабільними, процвітаючими, потрібно, щоб усі люди, котрі на цій території проживають, якою б мовою вони не говорили (угорською, російською, українською або польською), відчували, що ця територія – їхня Батьківщина».

За словами Путіна, «для цього вони повинні відчути, що вони можуть реалізувати себе повноцінно тут не гірше, ніж на якихось інших територіях, а може бути, навіть в чомусь краще». Президент Росії додав:

«Тому я не розумію такого небажання деяких політичних сил на Україні навіть слухати про можливість федералізації. Ми зараз чуємо про те, що мова може йти не про федералізацію, а про децентралізацію. Це ж все гра словами.

Треба зрозуміти, що вкладається в ці поняття: децентралізація, федералізація, регіоналізація. Можна напридумувати ще десяток слів».

Путін також підкреслив – мовляв, він упевнений, що головне – «потрібно, щоб люди, які проживають на територіях, зрозуміли, що вони на щось мають права, що вони щось можуть вирішувати самостійно в своєму житті», й що «на сході України потрібно створити умови для початку політичного діалогу». «Ось цього немає – немає політичного діалогу», – стверджує він.

Путін також заявив, що, як і «ополченці», українська армія не звільняє деякі населені пункти, з яких вона повинна була піти по мінським домовленостям», а також додав: «Якщо центральні українські власті хочуть визначити не лінію розмежування, що на сьогоднішній день дуже важливо, щоб припинити обстріл і вбивства, а хочуть зберегти територіальну цілісність своєї країни, то не важливо, конкретна село або населений пункт – важливо припинити негайно кровопролиття, взаємні обстріли, створити умови для початку політичного діалогу ».

На думку Путіна, «новим київським властям спочатку треба було налагоджувати діалог з сходом країни, а не посилати туди армію». Він також зазначив: «Переворот стався в Києві. Значна частина країни підтримала і пораділа в тому числі й тому, що вважали, що в рамках підписаної угоди, припустимо, по асоціації відкриються кордони, можливість працювати, отримувати право на трудову діяльність в Євросоюзі, в тому числі в Німеччині. Думали, так це буде».

Однак Путін наполягає: «Насправді нічого цього, до речі кажучи, немає». Він також стверджує:

«Інша ж частина країни, – на південному сході – не визнала подію. І замість того, щоб почати діалог, замість того, щоб пояснити людям, що нічого поганого центральна влада в Києві не збирається зробити, а навпаки – будуть пропонувати різні варіанти співіснування, розвитку спільної держави, готові надати права, замість цього почали арештовувати їх по ночами.

Як тільки пішли арешти ночами, люди на південному сході взялися за зброю. Як тільки вони взялися за зброю, замість того щоб зупинитися (влада-то повинні бути мудрішою) й почати цей діалог, послали армію, авіацію, танки, системи залпового вогню».

У результаті, стверджує Путін, «все зайшло в тупик в кінці кінців». «Чи можна з нього вийти? Переконаний – можна», – заявив, проте, президент РФ.

Його заяву передає в понеділок російська інформаційна агенція «ИТАР-ТАСС».

Ремарка «Щоденного Львова»: як бачимо, Путін, по-перше, вперто не визнає, що серед тих, хто взялися на південному сході України за зброю, були його диверсанти Гіркін-«Стрєлков», Бєзлєр-«Біс» та десятки тисяч інших громадян Росії, а по-друге – «забуває» додати, що, приміром, Німеччині її переможці в Другій світовій війні нав’язали федеративний устрій, аби вона була слабою й керованою з-за кордону державою.


Відео: «RT на русском»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу