Путін розвалює об'єднану Європу, – Бжезінський

09:43 16 листопада 2014 р.

Віідомий політолог і радник кількох президентів США Збігнєв Бжезинський переконаний, що тактична мета Росії – залякати Європу своєю мілітаризацією, винищувачами, кораблями та військовими навчаннями, а стратегічна – розвалити об'єднану Європу як сильного гравця на міжнародній арені, а також відокремити її від США.

Нова агресивна концепція Росії щодо захисту російськомовного населення заснована на помилках про "велику" Росію і її величезний потенціал, цим вміло грає перед своїм населення російський уряд.

Таку думку в ході дискусії, що відбулася в п'ятницю в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні, висловив відомий політолог і радник кількох президентів США Збігнєв Бжезінський. "Причому, мова йде не тільки про етнічних росіян , але й російськомовних, так званих співвітчизників. У цьому контексті Кремль не спускає поглядів і з Естонії та Латвії з російськомовним населенням... Та що там говорити, я не здивуюся, якщо на цій підставі і Брайтон Біч вони оголосять зоною своїх інтересів", - наголосив Збігнев Бжезинський, повідомляє "Голос Америки".

Збігнєв Бжезинський переконаний, що тактична мета Росії - залякати Європу своєю мілітаризацією, винищувачами, кораблями та військовими навчаннями, а стратегічна - розвалити об'єднану Європу як сильного гравця на міжнародній арені, а також відокремити її від США. За його словами, Путін розуміє, що ЄС не надто інтегрований, оскільки має велику кількість країн, тому його дії спрямовані на поділ Європи.

Також Збігнєв Бжезинський наголосив, що звинувачення Росією Заходу в тому, що саме він розпалює війну, є безпідставними і спростовуються як мінімум тим фактом, що західні країни відмовили Україні в наданні наступальних озброєнь.

У зв'язку з цим, враховуючи, що Росія або не розуміє, або робить вигляд, що не розуміє, треба дати їй чіткий сигнал: при недотриманні досягнутих
з Україною домовленостей, у Заходу не буде вибору і рішення про те, щоб не поставляти озброєння, буде змінено.

Про це повідомляє "Голос Америки".

dailylviv.com

До теми

14:37 17 серпня 2022 р.

У Львові використають усі заходи безпеки для зустрічі Зеленського, Ердогана і Гутерреша

У четвер, 18 серпня, президент Володимир Зеленський зустрінеться у Львові з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом і генсеком ООН Антоніо Гутеррешем.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу