Путін розвалює об'єднану Європу, – Бжезінський

09:43 16 листопада 2014 р.

Віідомий політолог і радник кількох президентів США Збігнєв Бжезинський переконаний, що тактична мета Росії – залякати Європу своєю мілітаризацією, винищувачами, кораблями та військовими навчаннями, а стратегічна – розвалити об'єднану Європу як сильного гравця на міжнародній арені, а також відокремити її від США.

Нова агресивна концепція Росії щодо захисту російськомовного населення заснована на помилках про "велику" Росію і її величезний потенціал, цим вміло грає перед своїм населення російський уряд.

Таку думку в ході дискусії, що відбулася в п'ятницю в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні, висловив відомий політолог і радник кількох президентів США Збігнєв Бжезінський. "Причому, мова йде не тільки про етнічних росіян , але й російськомовних, так званих співвітчизників. У цьому контексті Кремль не спускає поглядів і з Естонії та Латвії з російськомовним населенням... Та що там говорити, я не здивуюся, якщо на цій підставі і Брайтон Біч вони оголосять зоною своїх інтересів", - наголосив Збігнев Бжезинський, повідомляє "Голос Америки".

Збігнєв Бжезинський переконаний, що тактична мета Росії - залякати Європу своєю мілітаризацією, винищувачами, кораблями та військовими навчаннями, а стратегічна - розвалити об'єднану Європу як сильного гравця на міжнародній арені, а також відокремити її від США. За його словами, Путін розуміє, що ЄС не надто інтегрований, оскільки має велику кількість країн, тому його дії спрямовані на поділ Європи.

Також Збігнєв Бжезинський наголосив, що звинувачення Росією Заходу в тому, що саме він розпалює війну, є безпідставними і спростовуються як мінімум тим фактом, що західні країни відмовили Україні в наданні наступальних озброєнь.

У зв'язку з цим, враховуючи, що Росія або не розуміє, або робить вигляд, що не розуміє, треба дати їй чіткий сигнал: при недотриманні досягнутих
з Україною домовленостей, у Заходу не буде вибору і рішення про те, щоб не поставляти озброєння, буде змінено.

Про це повідомляє "Голос Америки".

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу