Путін підготував для України кривавий план «Російська зима», – ЗМІ (відео)

15:33 6 листопада 2014 р.


Фото: «Espreso.tv»

Кремль організовує в нашій країні проплачені сепаратистські мітинги для сюжетів російських ЗМІ.

Російська влада і президент РФ Путін вже готуються реалізувати в Україні свій план «Російської зими» і для цього звозять на Донбас військову техніку, визнають псевдовибори на Сході та організовують проросійські марші в Одесі і Києві», – йдеться в сюжеті програми «Секретні матеріали».

За словами політолога Дениса Богуша, Кремль вже починає реалізовувати новий етап свого кривавого плану – «Російська зима», а «вибори» бойовиків на Донбасі нібито легалізують для Росії найманців. У Донецькій і Луганській областях вже в рази збільшилася кількість російської військової техніки.

Для того, щоб ця техніка пішла далі нібито звільняти російськомовних жителів України, російська влада організовує сепаратистські марші в Одесі і Києві. Спеціально для висвітлення сепаратистських маршів до України відправили пропутінських журналістів. 

Однак анонсований багатотисячний Катерининський марш в Одесі, зібрав лише кілька людей на Куликовому полі. Один з організаторів мітингу був затриманий. У його телефоні виявили листування із замовником, який вимагав створити картинку для російських ЗМІ.

У Києві на проросійський марш не прийшов ніхто, крім прокремлівських журналістів каналу «Life news». ЗМІ поставили завдання показати, як «карателі» заважають киянам любити Росію. Суспільна думка – найважливіша зброя у кремлівській війні, вважає політолог Богуш.

«Це захист Путіна – сформувати таку громадську думку, яка здатна контролювати сам себе. Як це було в 30-ті роки, коли люди доносили один на одного», – заявив експерт.

Зараз Путін активно забезпечує своїх донбаських «головорізів» всім необхідним, в першу чергу, технікою, теплими речами і пальним. Для бойових дій у зимових умовах Росія підготовлена краще, ніж Україна.

«Я думаю, що Росія своїх бойовиків підготує краще, ніж ми. У них є для цього база, ресурси», – розповів військовий експерт Дмитро Тимчук.

Проросійські мітинги в Україні відіграли важливішу роль у проекті «Руськавесна». А ось вже з «Руською зимою» в українських містах у влади РФ не складається. Як повідомлялося раніше, в Москві пропагували єдність «від Камчатки до Криму» з портретами Путіна і Сталіна.

Про це повідомляється сьогодні, 6 листопада, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».


Відео: Телеканал «1+1»

dailylviv.com

До теми

22:05 8 серпня 2022 р.

17 районних і міських партоб'єднань СДПН хотіли виключити Шредера з партії за дружбу з Путіним

Але спеціальна комісія Соціал-демократичної партії Німеччини у Ганновері не побачила приводів для винесення осуду чи виключення з партії Ґергарда Шредера через його роботу в російських держконцернах і дружбу з Путіним.

Рубрика: Політика

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу