Путін пообіцяв Меркель повернути Савченко Україні, – джерела

16:45 12 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: censor.net.ua

За двними журналіста Сергія Рахманіна, президент РФ схильний вважати, що в російській в'язниці наша льотчиця – проблема для нього, а на волі – для Порошенка.

Заступник головного редактора київського часопису «Дзеркало тижня. Україна» повідомив: «Можливе звільнення Савченко Путін розглядав як публічну демонстрацію готовності Кремля до компромісів, здатну стимулювати зговірливість Банкової. За даними наших джерел, президент РФ особисто пообіцяв Ангелі Меркель повернути Надію на Батьківщину (найімовірніше — шляхом помилування й наступного обміну на спецназівців). А перенесення терміну винесення вироку бранці було реакцією кремлівського хазяїна на жорсткі акції протесту біля російських диппредставництв в Україні. Втім, плануючи звільняти Савченко, Путін ставить перед собою й іншу мету: він, схоже, схильний вважати, що в російській в'язниці вона є проблемою для нього, а на волі в Україні здатна перетворитися на проблему для Порошенка». 

Сергій Рахманін повідомив це в публікації «Ходіння по мінському полю» у свіжому випуску київського часопису «Дзеркало тижня. Україна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів