Путін казав, що з повагою поставиться до вибору українського народу, й ця позиція не зазнала змін

20:50 26 травня 2014 р.


Фото: gazeta.ru

Про це заявив у понеділок прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков

«Русская служба новостей» інформує сьогодні, 26 травня, в повідомленні «Песков: Поки що невідомо, чи привітає Путин нового президента України»:

«Президент Росії сказав, що з повагою поставиться до вибору українського народу», – повідомив «Русской службе новостей» прес-секретар Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков.

«Раніше президент чітко заявляв свою позицію і говорив, який сценарій з його точки зору був би найкращим. Проте вибори відбулися так, як вони відбулися, і позиція Володимира Путіна не зазнала змін, вона залишається», – зазначив прес-секретар президента РФ.

За словами Пєскова, поки що невідомо, чи буде президент РФ вітати новообраного президента України. В п’ятницю на Петербурзькому економіческому форуме президент Росії заявив, что будет співрпрацювати с обраним президентом України».

Натомість у повідомленні «Повернення Криму Україні неможливе, заявив Дмітрій Пєсков» усе та ж «Русская служба новостей» інформує у понеділок:

«Крим – регіон Російської Федерації, тому мова про входження його до складу України не йде», – повідомив «Русской службе новостей» прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков.

Раніше Петро Порошенко назвав одним зі своїх першочергових завдань повернення Криму. За його словами , «одним із перших пріоритетів діяльності президента, всієї української влади буде рішення кримського питання: повернення Криму Україні, захист українців, які проживають в Криму й котрі через свого українство зараз відчувають надзвичайно високий тиск».

Як інформував «Щоденний Львів», керівник МЗС Росії заявив про готовність її керівництва до діалогу з Порошенком.

dailylviv.com

До теми

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

20:34 23 жовтня 2020 р.

Львівський архітектор розповів, якими мають бути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Епідіемія набирає обертів, і нині влада вже обговорює, в яких будівлях немедичного призначення можна буде розміщувати хворих на коронавірус у разі, якщо лікарні й шпиталі не витримають навали пацієнтів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу