Путін домагається вторгненням військ не Криму й Донбасу, а контролю над Україною, – Кличко

11:34 10 березня 2014 р.


Фото: ukrinform.ua

Лідер партії «УДАР» вважає, що Кремль прагне зірвати інтервенцією в нашу країну проведення у ній президентських виборів.

Про це лідер партії УДАР Віталій Кличко  розповів під час свого візиту до Донецька в інтерв’ю виданню «ОстроВ». За його словами, основним завданням Кремля є не захоплення Криму чи Донбасу. Віталій Кличко вважає: «Ключовим завданням є контроль Києва і зрив проведення президентських виборів. Тільки лише тому, що президентом може стати не проросійськи орієнтований кандидат».

А на питання про те, на кого може ставити Путін під час президентських виборів в Україні, Кличко відповів: «Я ж не Путін, я не знаю, на кого він може ставити. У нього залишилося дуже мало часу до 25 травня, щоб підготувати проросійського кандидата, якимось чином його завербувати, або фінансово мотивувати. Тому з боку Російської Федерації буде робитися все для того, щоб зірвати вибори 25 травня. Ми ж будемо робити все, щоб вони пройшли вчасно, чесно, прозоро і влада була повністю сформована».

dailylviv.com

До теми

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу