Прикордонники не пропустили в Україну вже 3,5 тисячі «туристів Путіна»

15:56 9 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це повідомив у неділю на засіданні уряду перший заступник Державної прикордонної служби України Павло Шишолін.

За його словами, щодоби на територію України не пропускають і юридично відмовляють у в'їзді не менш як 500 людям. Шишолін відзначив також: «Станом на сьогодні не пропущено більш як 3,5 тис. чоловік, зокрема 16 журналістів, які були небажані на території України».

Перший заступник Державної прикордонної служби України  наголосив, що основні зусилля прикордонників спрямовано на недопущення в'їзду на територію України іноземців, причетних до екстремістської діяльності. За словами Шишоліна, щодоби на територію України не пропускають і юридично відмовляють у в'їзді не менш як 500 людям.Східний кордон, як уточнив Шишолін, на сьогодні охороняють 5,5 тис. військовослужбовців.

Повідомляючи про це в неділю, УНІАН нагадує, що з початку березня Держприкордонслужба посилила контроль на кордоні з РФ. У пунктах пропуску для автомобільного сполучення і місцевих пунктах пропуску з метою недопущення в'їзду до України з території Росії організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території України, проводиться посилений прикордонний контроль і відповідні заходи.

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу